Bir yerden baþlamak lazým

Başlatan TUMULÝ, Ekim 17, 2015, 10:49:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TUMULÝ

Öncelikle herkese selamlar,
Uzun zamandýr forumu takipteyim aslýnda ama ilk mesaj bu güne kýsmet oldu, ismim Emre 31yaþýnda istanbulda yaþýyorum. Geçen hafta itibari ile 3. Lada nivama kavuþtum daha öncekiler 90 ve 94 model 1.6 idi, þimdiki 2000 model 1.7 tek nokta enjeksiyon daha önceden tecrübem olduðundan alýrken çok araþtýrdým ve ilk sahibinden stepnesi dahi kullanýlmamýþ 87 bin kmde benzinli bir araba bize nasip oldu. Davlumbazlarda ve bagaj kapaðýnda çürükler mevcut hemen iþe koyulduk izolasyon bitüself derken tabaný tamamladýk tabanda zerre çürük çýkmamasýna sevindim, resimleri daha sonra ekleyeceðim saygýlar,

muhammedcelik1983

Alıntı yapılan: TUMULÝ -  Ekim 17, 2015, 10:49:52
Öncelikle herkese selamlar,
Uzun zamandýr forumu takipteyim aslýnda ama ilk mesaj bu güne kýsmet oldu, ismim Emre 31yaþýnda istanbulda yaþýyorum. Geçen hafta itibari ile 3. Lada nivama kavuþtum daha öncekiler 90 ve 94 model 1.6 idi, þimdiki 2000 model 1.7 tek nokta enjeksiyon daha önceden tecrübem olduðundan alýrken çok araþtýrdým ve ilk sahibinden stepnesi dahi kullanýlmamýþ 87 bin kmde benzinli bir araba bize nasip oldu. Davlumbazlarda ve bagaj kapaðýnda çürükler mevcut hemen iþe koyulduk izolasyon bitüself derken tabaný tamamladýk tabanda zerre çürük çýkmamasýna sevindim, resimleri daha sonra ekleyeceðim saygýlar,

Hayirli olsun araciniz bendede 2000 niva var çok memnunum kazasiz belasýz sürüþler..

atinco

Hayýrlý olsun, fotoðraflarý merak ettik :)

TUMULÝ

TUMULÝ

Once dosemeyi kaldirip tabandaki orjinal zifti sokup temizledik sonra galvenizli astar attik onun uzerine putur puturun uzerine aliminyum kapli ziftli yapiskan (bitüself) onunda uzerine :) kendinden yapiskanli 0.8 mm kalinliginda ses izolasyon malzemesini serdik. En ust kata da klasik naylon taban dosemesi. Aracinda altini yikatip 2 kat putur attik. Tabani kurtardik davlumbazlardaki ve bagaj kapagindaki curuklerimiz kaldi.

atinco

Elinize saðlýk, kolaylýklar dilerim.

Harun

hayýrlý olsun,
güle güle kullanýn...