Yokuþta Gaz Yememe

Başlatan spudnik, Eylül 11, 2015, 12:03:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

spudnik

Merhabalar ;

Aracim yokuþ yukarý bekledikce gaz yememeye baþlýyor . Ne kadar uzun beklersem gaz pedalý o kadar geç devreye giriyor . Egimsiz yollarda giderken herþey normal . Bir de yüksek ve gayet dik bir yokuþ indikten sonra motoru durdurdum , marþa bastigimda gaz kokusu aldým . Anladýðým kadarýyla yer çekimi etken faktor . Aracim lpgli ve 94 model . Motoru düzgün kanýmca dolayýsýyla sorun LPG sisteminden kaynaklaklaniyor sanirim .

Yardýmcý olabilirseniz çok sevinirim . Saygýlarýmla ...
...

muhammedcelik1983

Alıntı yapılan: spudnik -  Eylül 11, 2015, 12:03:10
Merhabalar ;

Aracim yokuþ yukarý bekledikce gaz yememeye baþlýyor . Ne kadar uzun beklersem gaz pedalý o kadar geç devreye giriyor . Egimsiz yollarda giderken herþey normal . Bir de yüksek ve gayet dik bir yokuþ indikten sonra motoru durdurdum , marþa bastigimda gaz kokusu aldým . Anladýðým kadarýyla yer çekimi etken faktor . Aracim lpgli ve 94 model . Motoru düzgün kanýmca dolayýsýyla sorun LPG sisteminden kaynaklaklaniyor sanirim .

Yardýmcý olabilirseniz çok sevinirim . Saygýlarýmla ...

Lpg beynini kontrol ettirirseniz arýzalý olabilir yakýtý nasýl cok yakýyormu?

spudnik

Kusura bakma abi geciken cevap için . Çok yakmiyor ama arada motor vefat edip geliyor geri . Bazen düz yolda gaz yemiyor . Bayýrda durduk mu hep mahcup ediyor ( kalkarken gazý döþemeye degdirsem de ) . Neyse bunun da huyu bu diyorum .

Saygýlar ...
...