Motor aktarim mekanizmasindaki lastik

Başlatan uðurgökçeada, Ağustos 15, 2015, 08:14:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

uðurgökçeada

Merhabalar! Motordan gelen gucu vites kutusuna aktaran demiri tutan civatalarin etrafindaki lastikler daðýlmýþ! Bu sekilde 1 gun kullansam ne olur? Bilen varsa yardimci olursa ve temin konusunda yardmci olursaniz sevinirim! Gokceadadan sevgiler saygilar!

muhammedcelik1983

Alıntı yapılan: uðurgökçeada -  Ağustos 15, 2015, 08:14:05
Merhabalar! Motordan gelen gucu vites kutusuna aktaran demiri tutan civatalarin etrafindaki lastikler daðýlmýþ! Bu sekilde 1 gun kullansam ne olur? Bilen varsa yardimci olursa ve temin konusunda yardmci olursaniz sevinirim! Gokceadadan sevgiler saygilar!

Resim varmý hocam tam anlayamadým neredeki lastikler olduðu?motorla þanzýman arasýnda debriyaj var

Yevgeni

6 köþe takozunu tarif ediyorsunuz.
O halde kullanmayýn, yolda býrakýr..

uðurgökçeada

Resim yok tam olarak da nasil anlatacagimi bilemiyorum ki? Motor ile vites kutusu arasindaki dönen birsey var onun vidalari arasinda kain bi lastik var onlar! Anlatamadim yine herhalde?

Yevgeni

6 köþe takozudur o tarif ettiðiniz.
Bu isimle arayýn parçayý. Deðiþtirene kadar da imkanýnýz varsa aracý kullanmayýn.
Daðýlýrsa yolda býrakýr, daha çok uðraþýrsýnýz..

Yevgeni

muhammedcelik1983

Evet Yavuz beyin dediði gibi 6 köþe takozu tarif ettiðiniz bildiðim kadarý ile tofaþlarýnki uyum saðlýyor bulamazsanýz..

uðurgökçeada

Tesekkur ederim ! Ilk kez ariza yaptý ve gokceadada oldugumdan dolayi ustalarin isleri yogun oldugundan bakamadilar bende careyi sizlere sormakta buldum! Tekrar teþekkürler baþým sikisinca sizlere basvururum artik! Iyi gunler! Kazasiz belasiz sürüþ ler!