Sýfýr niva mý? Sýfýr duster mý?

Başlatan av.mehmet, Haziran 05, 2015, 08:52:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

av.mehmet

Çok kararsýzým.. Sýfýr niva 57000 tl. Sýrf motor hacminden dolayý 40000lik araba bu fiyata çýkýyor. Dolu duster ise 64000tl. Duster turbo dizel, duster bol teknoloji, duster 5 kapý vs vs. Niva ise aðýr diþlisi ile saf arazi aracý. Defender, rubicon gibi klasik-tarz sahibi ve en önemlisi bir aþk benim için. Duygularým ve mantýðým arasýnda kaldým. Bu arada evin tek arabasý olmayacak :-\
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

Yevgeni

Arazi olacaksan Niva al, model yýlýna takýlma.
Günlük kullaným için de ekonomik küçük hacim bir þey al, devam..

Yevgeni

Ya da yeþili satma. Dursun keyfini sür.
Yanýna bir otomobil koy, haným kullansýn..

av.mehmet

Abi þu an hanýmýnda aracý var. Ama ben sýfýr bir niva olsun istedim hep. Benim elimde eskisin. Yenisi pahalýya geliyor. Dusterýn artýsý çok. Ama nivaya bakýnca bile mutlu oluyorum

emre_ozk

Ýki araçtanda benden var çok farklý klasman aracý dusterý niva gibi kullansam sanayiden çýkamam
Dusterin altý nivaya göre çok alcak
Niva arazide güven veriyor.
Duster korkutuyor plastik tamponuydu vs
Nivam 2005 model 6.5 yýldýr kullanýyorum çok yük taþýdým üzerinde fabrikasyon helezyon yaylarý var. Bu halde bile dusterdan daha yüksek
Emre özkaradeniz
Ýzmit

Sarp

Benim için kýrýlma noktasý ''Ama ben sýfýr bir niva olsun istedim hep. Benim elimde eskisin.'' diye kurduðunuz cümle oldu.  Alýn Niva'yý içinizde ukde kalmasýn. 

av.mehmet

Duster radarýmdan çýktý, mantýklý ama duygularým aðýr basýyor :-\

kocaali

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Haziran 08, 2015, 03:29:38
Duster radarýmdan çýktý, mantýklý ama duygularým aðýr basýyor :-\

gönlünde ne varsa mutluluk onda hocam... 1,5 yýldýr pick-up'la geziyorum, keyfim acayip yerinde... öyle ki garajda yatan turbo 155 beygir Alfa Romeo'yu çýkartmýyorum bile...  boþu boþuna durmasýn diye satmaya karar verdim hatta...
No mud, no fun...

Harun

babaluga

av.mehmet

Özel olarak getirtilecek, distribitör ve garanti kapsamýnda deðil. Toplam maliyet 57000  ???

Yevgeni

vehbi

her durumda Niva ben cok yatýrýyordum o yuzden duster alýp asflat ypamya baþladým :)
"free as a bird"

emre_ozk

Emre özkaradeniz
Ýzmit

vehbi

kuntiz, benim malum dusterin kýzým tarafýndan konmuþ adý..
kapýlarý açanda aradaki kaucuk þeritlerde biriken toz toprak hepisi arabanýn içine doluþuyordu.. önceleri güldüm, ucuz olunca böyle oluyor heee dedim. sonra bu hal sýkýntýlý olmaya baþladý.. gettim servise bu ne haldir dedim.. baþka dusterlerda bu kadar boþluk görmedim dedim.. kontrol ettiler. senin kapýlarý biraz yukardan baðlamýþlar dediler.. !!!
aracýn yanal hattýný takip edince bu farký ben de gözlemledim..
bayramdan 30 gün sonraya gün verdiler..
:))
niye mi yazýyom.. ?
var bir sebebi.. :)
"free as a bird"