Arazi þanzýmaný kulak ayarý

Başlatan avci_kerem, Mart 03, 2015, 12:10:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

avci_kerem

sayýn arkadaþlarým . 6 köþeyi deðiþtirdim arazi sanzýmanýný göz kararý taktýk . Bazýlarý N kýnumunda gecsetip 3000 devir yapýn yerine oturur diyor kimileri gevsetin 100 km hýza ulaþýp sýkýn diyor kimileri farketmez diyor . Bu ayarý en güzel nasýl yapabiliriz ??
sariyer __ kýyýköy -----  >>  arasý

bkerti

Konu dýþý ama Pazar günü arazide N konumuna almýþým gaza basarým basarým gitmez. Sonradan düþtü köþeli jeton :)

Harun

Alıntı yapılan: avci_kerem -  Mart 03, 2015, 12:10:13
sayýn arkadaþlarým . 6 köþeyi deðiþtirdim arazi sanzýmanýný göz kararý taktýk . Bazýlarý N kýnumunda gecsetip 3000 devir yapýn yerine oturur diyor kimileri gevsetin 100 km hýza ulaþýp sýkýn diyor kimileri farketmez diyor . Bu ayarý en güzel nasýl yapabiliriz ??

gevþek montaj ve biraz dolanma ardýndan sýkýlaþtýrma en çok methedilen yöntem bildiðim.

avci_kerem

ben þimdi hem kendim hemde sizlerin bilgilenmesi için hem gevþetip dolastýktan sonra sýkýcam , hemde N konumunda ayarlayýp sýkýcam .. durumu sizlere bildiririm
sariyer __ kýyýköy -----  >>  arasý

Niva67

Alıntı yapılan: avci_kerem -  Mart 04, 2015, 11:49:59
ben þimdi hem kendim hemde sizlerin bilgilenmesi için hem gevþetip dolastýktan sonra sýkýcam , hemde N konumunda ayarlayýp sýkýcam .. durumu sizlere bildiririm

Durumu halen bildirmediniz???..

Bayaðý merak ettim.. :)

Ýnþaallah  herþey yolundadýr..