Artik durduramiyorum kendimi bende alacagim niva!

Başlatan yigitA., Mart 02, 2015, 12:41:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Niva67

Alıntı yapılan: haydar08 -  Nisan 09, 2015, 09:31:05
Herkese merhabalar. Yiðit bey motorsiklet ve Çanakkale haricinde beni anlatmýþ sanki. Ayný duygularý paylaþýyorum. Þehiri oldum olasý sevemedim bir türlü. Ýzmirden baþlamak kaydýyla tabiri caizse daða taþa vurmak niyetindeyim. Bu nedenle bir arazi aracý arayýþýna girdim ve saðolsun bu forum ve benim gözümde hakikaten çok deðerli üyeleri sayesinde Niva hayraný oldum. Ýsteyerek ya da istemeyerek bana bu hastalýðý bulaþtýrdýnýz. Þimdi el atýn bu gariban kardeþinize de o da þifa bulsun. Hürmetler...

Forum' a hoþgeldiniz..

Ben de virüsü kaptýktan sonra iflah olmadým ve yaklaþýk üç aydýr NÝVA sahibiyim..

Ýnþaallah doðru yapmýþýmdýr diyorum.. Amacým, EDREMÝT civarýndaki doðanýn tadýný çýkartmak..

Size tavsiyem, acele etmeyin, forum' daki tavsiyeleri iyice hazmettikten sonra hareket edin..

Yanlýþ sularda yüzmeyin, Nasreddin Hoca'  nýn dediði gibi '' damdan düþenler!'' den görüþ alýn..

Þimdiden kolay gelsin..

haydar08

Alıntı yapılan: Niva67 -  Nisan 09, 2015, 11:13:59
Forum' a hoþgeldiniz..

Ben de virüsü kaptýktan sonra iflah olmadým ve yaklaþýk üç aydýr NÝVA sahibiyim..

Ýnþaallah doðru yapmýþýmdýr diyorum.. Amacým, EDREMÝT civarýndaki doðanýn tadýný çýkartmak..

Size tavsiyem, acele etmeyin, forum' daki tavsiyeleri iyice hazmettikten sonra hareket edin..

Yanlýþ sularda yüzmeyin, Nasreddin Hoca'  nýn dediði gibi '' damdan düþenler!'' den görüþ alýn..
Þimdiden kolay gelsin..
Çok teþekkürler. Üyeler saðolsun çok güzel paylaþýmlarda bulunmuþlar. Ben de neredeyse forumu hatmettim. Ama yine de Erco ustaya gitmeden bi adým atmak istemem. Her zaman bi büyüðe danýþmakta fayda vardýr sonuçta.

Niva67

Alıntı yapılan: haydar08 -  Nisan 09, 2015, 11:30:09,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Erco ustaya gitmeden bi adým atmak istemem. Her zaman bi büyüðe danýþmakta fayda vardýr sonuçta.

En iyisini yaparsýnýz.. :)

av.mehmet

Nivayla tanýþmanýn can sýkýcý olmamasý açýsýndan derli toplu modeli çok düþük olmayan bir araç almaya bak. Nivanýn modeli düþtükçe, el deðiþtirme sayýsý arttýkça sýkýntý verme ihtimali artýyor. her sahibi nivayla çýlgýnlýklar yapýp sattýktan sonra en son alanýn eline mahvolmuþ bir araç kalýyor
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

haydar08

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Nisan 10, 2015, 08:38:12
Nivayla tanýþmanýn can sýkýcý olmamasý açýsýndan derli toplu modeli çok düþük olmayan bir araç almaya bak. Nivanýn modeli düþtükçe, el deðiþtirme sayýsý arttýkça sýkýntý verme ihtimali artýyor. her sahibi nivayla çýlgýnlýklar yapýp sattýktan sonra en son alanýn eline mahvolmuþ bir araç kalýyor
Anladým. 2000 model 143.000 km nasýldýr sizce? Araç dýþtan, içerden ve alttan temiz gibi duruyor ama... O km'de bir aracýn bilimum mekanik aksamlarý nasýl olur? Düþünceleriniz nedir?
Hürmetler...

muhammedcelik1983

Alıntı yapılan: haydar08 -  Nisan 10, 2015, 05:44:05
Anladým. 2000 model 143.000 km nasýldýr sizce? Araç dýþtan, içerden ve alttan temiz gibi duruyor ama... O km'de bir aracýn bilimum mekanik aksamlarý nasýl olur? Düþünceleriniz nedir?
Hürmetler...
[/quote

Bakýmlý bir araçsa 2000 model arabada o  km çok deðil yeterki hor kullanilmamis olsun alacaðýnýz zaman iyi bir niva ustasýna gösterirseniz ilerde daha az sýkýntý yasarsýnýz motor þanzýmanlar defransiyeller para tutan en önemli parçalar bunlar bunlar saðlýklýysa gerisi yavas yavas hallolur

av.mehmet

haydar08

av.mehmet

14bin civarýna aracý alýp 2-3 bin liralýk bakým ve aksesuar harcamasýyla keyif alacaðýnýz bir araç sahibi olabilirsiniz

haydar08

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Nisan 11, 2015, 09:08:29
14bin civarýna aracý alýp 2-3 bin liralýk bakým ve aksesuar harcamasýyla keyif alacaðýnýz bir araç sahibi olabilirsiniz
:) zihnimi okudunuz

av.mehmet

Þantiye aracý pek tavsiye etmem, biniciden kolla. Aslýnda bu kriterlerde bulabilecegin araçlar var

haydar08

Ýnþallah denk gelir güzel bi tane. Sabýrla bekliyorum.

av.mehmet

Bu araç gayet mantýklý görünüyor, deðerlendir istersen

haydar08

Abi ben izmirdeyim. Ýþ dolayýsýyla da bu aralar o kadar uzaða gidemem. Yine de öneri için teþekkürler.

rahmieken

o araç benim ilan :D
aradaki uzaklýk zaten bir çok arayan için problem oluyor maalesef :D