çýlgýn proje!

Başlatan av.mehmet, Kasım 25, 2014, 06:28:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

atinco

Bence bu model gelse, dizel mizel, sürekli 4x4 olmasa, daha makul yaksa çok satardý.

av.mehmet

Sürekli 4x4 olmasý onu özgün kýlan özelliði. Týpký defender gibi. Euro 5 yapmanýn yollarýný arýyoruz aracý Türkiyeye getirebilmek için. Bu araç 3 kapýlýdan 50 cm daha uzun ve tam kafama yatan araç bu. Orman içinde müstakil bir ev, kapýnda nivan, bahçede birde kangal, hayat o zaman baþlar be. Bu defa Yavuz abinin sözünüde dinler lpg de baðlatmam
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

atinco

Hocam hayaliniz güzel tabi, kim kötü hayal kurar ki? Ülke þartlarýný, kullanýcý profillerini,  aracýn satýþ baþarýsýný, kýsaca "tutma" þartlarýný düþünerek söylemiþ idim. Yoksa bu model uzun kasasýyla Niva'nýn özgünlüðü dediðiniz avantajlarýný ortadan kaldýrýyor zaten.

atinco

Yani mesele arazi ise bizim kullandýklarýmýz ideal oranlarda. Pazarýný geniþleteceksen, Nivayý urban yapmak yerine, örneðin yakýn zamana kadar Renault Toros (hala kullanýlýyor ve para ediyor) yerine geçebilecek bir giriþim olabilirdi.

av.mehmet

Benimki zaten mantýk iþinden ziyade takýntýya dönüþtü. ;D

Sarp

av.mehmet

Euro 3 motoru týpký avrupa ülkelerindeki gibi euro 5 yapmanýn formülüne bakýyoruz ama bürokrasi..burokrasi >:(

av.mehmet

muhammedcelik1983

unlztrk

Yaw Mehmet sen bu iþe kafayý taktýn da bu 4 kapý 2 kapýnýn tadýný vermez bilesin.

av.mehmet

Alıntı yapılan: muhammedcelik1983 -  Mayıs 29, 2015, 07:59:17
Varmý hayýrlý bir geliþme hocam?
Var gibi, ama çok dillendirmiyorum , sonra hep bir aksilik çýkýyor. Ama bu defa daha olumlu

av.mehmet

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Mayıs 29, 2015, 09:52:17
Var gibi, ama çok dillendirmiyorum , sonra hep bir aksilik çýkýyor. Ama bu defa daha olumlu
Evet kýsa þasenin yaklaþma, uzaklaþma açýlarý daha iyi ama aðýr offroad yapmýyorum, sýkýntý olmaz bu nedenle uzun þase. Birde bu kasa gözüme inanýlmaz güzel geliyor. Bundan alsam karþýsýna oturur bakar bakar mutlu olurum.  ;D ;D

muhammedcelik1983

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Mayıs 29, 2015, 09:55:19
Evet kýsa þasenin yaklaþma, uzaklaþma açýlarý daha iyi ama aðýr offroad yapmýyorum, sýkýntý olmaz bu nedenle uzun þase. Birde bu kasa gözüme inanýlmaz güzel geliyor. Bundan alsam karþýsýna oturur bakar bakar mutlu olurum.  ;D ;D

Malesef uzun þaseyi gördükçe ülkemize getirmemiþ olan distribütörlerin kulaklarýný her daim çýnlatýyorum sizin gibi bende hastasýyým :D

av.mehmet

Çok ama çok güzel geliyor gözüme. bu iþ hallolursa pekte ekonomik olmayan bir maliyet çýkacak ama uzun þasenin sevgisi gözümü kör etmiþ durumda :)

atinco

Bu modele ben de bayýlýyorum. Çok güzel de aile arabasý olurdu, getirseler çok satardý. Amma daha distribütör mevzusu bile çözüme kavuþmadý tabi.