Sevgili NIVATR üyeleri!

Başlatan berkayonwheels, Mayıs 03, 2014, 10:54:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NÝVACI

Ovacýk tan sarýlar (baðyurdu) yönünde 2 km sonra
Ceviz  dere mevkii'ndeydim.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Maestro

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Ocak 05, 2015, 04:26:34
Ovacýk tan sarýlar (baðyurdu) yönünde 2 km sonra
Ceviz  dere mevkii'ndeydim.

Sarýlar levhasýný hatýrlýyorum sanki ,  Sarýlar  ve Ovacýk levhasý ayný yerde idi yanýlmýyorsam , 2 km kadar sonar  bir köy içinden geçtim , hatta bir evin duvarýna  yarým yamalak Ovacýk  diye tahmin ettigim  istikamet  yazýsý yazmýþlardý..  Köyün içinden sol tarafa gittim.. zaten az yukarýda  Orman yangýn müdahale yeri vardý  birde  yangýn Havuzu vardý.

berkayonwheels

o suzukiyle fotograf  koyan izmirli :D çok aradý mý acaba karý manisaya kadar gittiniz demi  bulucam diye
...and to hear the lamentation of their women

NÝVACI

Doðrudur yukarý yönde devam edince
esas manzara oradadýr

Maestro

Alıntı yapılan: berkayonwheels -  Ocak 08, 2015, 12:25:00
o suzukiyle fotograf  koyan izmirli :D çok aradý mý acaba karý manisaya kadar gittiniz demi  bulucam diye

aslýnda çok aramadým , ilk plan manisa Spil idi .. yoðun oldugu için mecburen geri döndüm , Çocuklar kar görmek istiyorlardý  onlarý üzmemek için Sütçülerden karþýya geçtim , yol düz asphalt  ( daha once bir forumda  Ofroad yapan arkadaþlar  Ovacýk a çok kar yaðdýgýný söylemiþlerdi )  mesafe uzak sayýlmaz..  Bastým gittim..  Kar lastiklerim oldugu için  daha rahat idim..

Spil e gidenler  Ovacýk ý bilseler  alayý Ovacýk a gelirdi..  kimseler yoktu

Haftaya da  Ýnþallah  Denizli istikametinden  Antalya  taraflarýna gidecegim..

NÝVACI

Millet klavyeleri karmý kapattý
mauslar buzda patimi çekiyor  hala yoksunuz.

Maestro

ben uzaktan bakar dururum..   gezenlere bakar bakar bira içirimmm..  sesimi çýkarmam...   Nivam yok daha  ;D ;D

Harun

Alıntı yapılan: Maestro -  Şubat 17, 2015, 12:36:46
  ben uzaktan bakar dururum..   gezenlere bakar bakar bira içirimmm..  sesimi çýkarmam...   Nivam yok daha  ;D ;D

2 sene ben de baktýydým Niva almadan evvel,
lakin ben sapýr saçma bi ton da soru sorduydum forum ahalisine ;D

Maestro

Alıntı yapılan: Harun -  Şubat 17, 2015, 08:37:01
2 sene ben de baktýydým Niva almadan evvel,
lakin ben sapýr saçma bi ton da soru sorduydum forum ahalisine ;D

bu zamana kadar  Ahalinin kafasýný o kadar ütüledim ki..  biraz nadas a býraktým  ;D ;D ;D ;D

maksat muhabbet , daha önce paylaþtýysam kusura bakmayýn..  Ocak sonu gibi kýsa soluklu bir Antalya gezisi yaptým..   naçizane bir kaç kelam ve Foto..  Buyrun..

http://verbavolantscriptamanent71.blogspot.com.tr/

Maestro

bu arada..  SX4 ümün arkasýna güzel bir yazý düþündüm..  vakit bulursam orijinal bir bez e yazdýrýp  '' forza Göztepe ''  misali arka cama vantuz ile tutturacaðým..  slogan yazým þu olacak..

'' Genlerim Vitara  ama Ruhum  NÝVAAAAAA ''     nasýl sizce ?

bkerti

Merhaba, çok hoþ bir gezi olmuþ paylaþtýðýnýz için teþekkürler. Yaþlanýnca niva olacaðým da yazýlabilir belki :)

Maestro

Alıntı yapılan: bkerti -  Şubat 17, 2015, 02:40:25
Merhaba, çok hoþ bir gezi olmuþ paylaþtýðýnýz için teþekkürler. Yaþlanýnca niva olacaðým da yazýlabilir belki :)

;)  enteresaaannnn