DEBRÝYAJ ÜZERÝNE

Başlatan 06niva, Nisan 29, 2008, 12:36:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

emre_ozk

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ocak 29, 2010, 03:47:51
Ýhtimal dahilinde..

Bu araçlarýn baskýlarýda o kadar iyi deðil herhalde dün 30-35 cm buzlanmýþ karda debriyaj kullanmadýðým halde aracý biraz zorladým balata kokmaya baþladý. tahminim balata kaçýrýyor.

Þimdi bize yeni bir set alýp deðiþtimek kalýyor. Herhalde babamla ben deðiþtirebiliriz. babam daha önce eski aracýn þanzýmaný indirip priz direðini deðiltirmiþti.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

bymuammer

bende dün býraktým benim ustaya komple debriaj setini deðiþtirsin diye bugün öðleden sonra gidip alacam bakalým nasýl olmuþ...

bbullentt

selam
ben yeni katýldým aranýza birkaç sorum olacak
benim aracýn debriyajý biraz sert yumuþatmak için ne yapmalý
bana maliyetli olurmu ?
Bülent 
Bursa/Türkiye

bbullentt

Bülent 
Bursa/Türkiye

niva07

2007 Niva için takýlabilecek kaliteli baský balata fiyatý ne kadar ? Valeo diye bir marka duyuyorum ama bilmem ki nedir kaçadýr. Ýþçiliði de pahalý mý bu iþin ?

k. yusuf

benim debriyaj aldýðým adamýn dediðine göre daha 3000 km de  sanýrým dandik birþey takmýþ. trafikte kokuyor baya. restorasyon için sökülmüþken þanzýman onu da deðiþtireyim diyorum.

debriyaj seti tavsiyelerini alalým :)

Yevgeni

Valeo iyidir.
Ýþçilik dediðiniz þu; vites kutusu mecburen iniyor, ona göre bir fikriniz olsun..

emre_ozk

Bende deðiþtereciðim orjnal valeo iyi dediler ama bir abim en iyisinin luk olduðunu söyledi. Ne kadar doðrudur bilinmez.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

seyhan

Alıntı yapılan: emre_ozk -  Mart 23, 2010, 04:39:08
Bende deðiþtereciðim orjnal valeo iyi dediler ama bir abim en iyisinin luk olduðunu söyledi. Ne kadar doðrudur bilinmez.

Ben orjinal Valeo debriyaj seti kullandým ve debriyaj acayip yumuþadý.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

niva07

buralarda valeo zor buluruz, nereden getirtmek lazým ve alýrken "debriyaj seti" ifadesini mi kullanacaðýz yoksa "valeo baský balata" mý diyeceðiz

ssbman

Debriyaj seti : baský-balata-bilya  ;) Bulunur yav bulunmaz birþey deðil . Valeo birçok markaya üretim yapan büyük bir firma .

emre_ozk

Alıntı yapılan: niva07 -  Mart 23, 2010, 05:29:17
buralarda valeo zor buluruz, nereden getirtmek lazým ve alýrken "debriyaj seti" ifadesini mi kullanacaðýz yoksa "valeo baský balata" mý diyeceðiz

http://www.otostart.com/index.php?option=com_otostart&task=arac&sid=71BZOW5J7G&likethis=kategori&filtre=108

Bu sitede var ama sadece balata galiba.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

colins

Ben sattýðým aracýmda valeo marka kullandým satýcý (lada yetkili yedek parçacýsý) bunu almamý siz araçlarýnýzý zorluyorsunuz diðerleri sizi yolda býrakýr dedi geçen yaz taktým aðustos ayýnda ve gezilerde baya zorlamamýza raðmen hiç bir sorun çýkarmadý.Tavsiyem valeo dan yana ama orjinal.

niva07

Ýstanbul'dan orjinal Valeo debriyaj seti kimden temin edeceðiz, ve fiyatý ne olur, yardýmcý olabilecek var mý ?