Eski foçada bayramlaþma kamplý 20-21 aðustos.

Başlatan Hera, Temmuz 15, 2012, 09:53:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NÝVACI

Dostluðun kelime anlamý ger çekleþiyor bence.
önce iþ aþ. nekadar bir arada olabilirsek bencede makbul olandýr .
yalnýz  halduna kadirlik oldu.
haldun kardeþim buralar hala kafandaysa bende sözümün arkasýndayým seni yalnýz býrakmam.
Þimdiden bütün camiamýzýn Bayramýný cani gönülden kutlar Hepsine saðlýkla nicelerine eriþmelrini dilerim.
tel her zaman açýk.
selamlar
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Hera

ben salý günü sabahtan çiðliden foçaya doðru yola çýkýyorum siz kaçta gelmeyi planlýyorsunuz?
kaplumbaða kadar özgür

Hera

salý demiþim ama bugün pazartesi. ben þu an foçadayým ustalar.
kaplumbaða kadar özgür

Yevgeni

Butun tayfa Karaburun Tuzla denen yerde. Yolda Sezgin (Hera) aradi, durumunu anlatti.
Burhan Cicek ile yoldaydik Karaburun civarda. Sezgin'e haber vermemis bizim haytalar, alayi Karaburun'da (an itibariyle kefal muhabbeti donuyor, mangal, vs.)

Sezgin'in gonlunu almamiz lazim, bakacaz onumuzdeki maclara artik..

Nordic

Merhabalar, ben alacatidayim. Tayfa nerede? Yarýn buradan burhaniye tarafýna ayrýlýyorum. Görüþmek isterim.
Mümkünse haber bekliyorum.

vehbi

Görkem slm..
sana en yakýn bizim Emre Göktepe var (orta Asya gezisi yapan Emre).. ekip Yusuf aðebeyin vefat haberi ile ,bugünü yarým býraktý...
"free as a bird"

Nordic

Teþekkür ederim, haberi ben de aldým ve yine de burada olanlar var ise bir  "merhaba" demek istedim.
Kýsmet baþka zamana önemli olan gönüller bir olsun.

Bu arada yarýn burhaniye ören de olacaðým, pazar gunüne kadar. Yakýnlarda olan varsa telefonum niva tr ekibi listesinde mevcut. Burayý da sürekli takip ediyorum.

Yevgeni

Foca olarak gelisip muhtelif Karaburun koselerinde kamplamak olarak gelisen hamlenin benim katildigim kisminin fotolari http://www.nivaturkiye.com/main/galeri/2012-2/'de..

NÝVACI

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Eylül 23, 2012, 07:29:09
Foca olarak gelisip muhtelif Karaburun koselerinde kamplamak olarak gelisen hamlenin benim katildigim kisminin fotolari http://www.nivaturkiye.com/main/galeri/2012-2/'de..
elin saðlýk ahalide bir tembellikmi desem bir hal vara ama çözemedim
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Harun

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Eylül 24, 2012, 11:27:17
elin saðlýk ahalide bir tembellikmi desem bir hal vara ama çözemedim

Burhan amca,
býyýklý delikanlý kim diye sordum kendime resimlere bakarken :D

NÝVACI

Alıntı yapılan: Harun -  Eylül 24, 2012, 12:09:09
Burhan amca,
býyýklý delikanlý kim diye sordum kendime resimlere bakarken :D
Sana  ne ýsmarlýyayým :D :D :D