NIVA SNORKEL UYGULAMALARI

Başlatan Yevgeni, Mart 15, 2008, 06:16:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

diff-lock86

kaba duruþ forever  ;D
+1

off-road da kabalýk olmazsa olmaz kanýmca ;)
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

niva07

yanlýþ anlaþýlma olmasýn, kaner ustanýn yaptýðý hakikaten fabrikasyon duruyor, yani hiç göze batmýyor adeta gövde ile bir bütün olmuþ, görünüm süper.. aksine bu önü ýzgaralý olan emanet gibi duruyor ama hani zevkler ve renkler tartýþýlmaz ya.. deyiþim o'dur.

Yevgeni

Selim, bahsettiðin türde niva için var ama sanýrým güney amerika civarlarda üretiliyor..

niva07

evet abi ben de yanýlmýyorsam, ya brezilya veya arjantin sitelerinden birinde rastladým.. veya icat yapmak gerekecek :) o daha zevkli oluyor

böyle biþey nasýl

Fýrtýna öncesi

Fýrtýna sonrasý

Yevgeni

Safari markasýnýn ürettiklerine benziyor.
Nasýl bulunur lakin?

colins

Þnorkel kanýmca araziye çýkan araçlarýnýn tümünde olmalý ki bazen 1-2 metrelik bir su birikintisi geçmek gerekiyor buda özellikle yeni modeller için sorun hava emiþi ön far altýnda kalýyor.

Tolga

bizim araçlar küçük, Safariler daha iri araçlarda güzel duruyor, bence Kaner'in bulduðu þimdiye kadar gördüklerimin en iyisi. tabi zevk meselesi.

bu arada bende karbüratörlü araçta emiþ zaten yukarda kalýyor gerek yok diye düþünüyordum ama özellikle bizim gibi 10 metre yerde 10 saat debelenenler için kaput içindeki sýcak hava yerine dýþardan soðuk hava emmek motor içinde iyi olsa gerek diye düþünüyorum, bir nevi modifiye araçlardaki cold intake olayý...
Tolga

hakanbusa

Hakikaten çok þýk duruyor. Bence yurt dýþýndaki araçlardan bile güzel. Rus bile bu kadar zevkli iþ çýkaramaz.

Yevgeni

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Mayıs 06, 2010, 11:35:13
Hakikaten çok þýk duruyor. Bence yurt dýþýndaki araçlardan bile güzel. Rus bile bu kadar zevkli iþ çýkaramaz.

Hakan Abi, bu þnorkelin orijinali zaten Rus malý..

hakanbusa

Yapma be . Bende hakikaten sevinmistim biz yaptik diye. Bak uzuldum simdi.

kaneruslu

H@K@N

Kaner eline koluna saðlýk, çok yakýþýklý olmuþlar.
Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

kaneruslu

Yevgeni

Uzun sayýlabilecek yol yaptým.
Sanýrým yakýtta fark yok.
Çaylak rahat nefes alýyor. Rampa, vs 4. viteste ayný þekilde gazlýyor (5 ile rampanýn yarýsýna kadar týrmanýyor yine hayta).
Gayet münasip bir aparat..

diff-lock86

instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr