NIVA SNORKEL UYGULAMALARI

Başlatan Yevgeni, Mart 15, 2008, 06:16:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mka.mka

Süpermi olmuþ ne. Olm bak kanýma girip duruyosun ben ne güzel standart standart binecektim nivama  :) :) Tamerde yakýþýklý çýkmýþ hani :)

impeesa

yahu keyfim bir yerine geldi sorma, muayenedende geçtim sigortayýda yaptýrdýmya nerede çevirme varsa giresim geliyor :) kaçmaktan yorulmuþtum :)

adamlarýn stoðu azalýyor bir tane al derim !

tamer feci pozlar veriyor fotoðraf çekerken, yakýþýklý adam vesselam ;)
"Nivan varsa yolun var!"

wastiee

abi benim snorkel el emeði göz nuru, kýyamam :) baþýna bir iþ gelirse deðiþtiririm ancak hehe :)

eðer huma oto'dakiler biterse, gezenbilir'den bir üye snorkel ithal etti izmir'de, niva için de var, 200tl'ye satýyordu sanýrým snorkelleri
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

mka.mka

impeesa

Alıntı yapılan: wastiee -  Mayıs 18, 2011, 12:13:06
abi benim snorkel el emeði göz nuru, kýyamam :) baþýna bir iþ gelirse deðiþtiririm ancak hehe :)

eðer huma oto'dakiler biterse, gezenbilir'den bir üye snorkel ithal etti izmir'de, niva için de var, 200tl'ye satýyordu sanýrým snorkelleri

Bak yahu, o üye buraya üye deðilmi? neden asýl mecrada yazmýyorki ? Sen zaten deðiþtirme Kerem. Ben Mesuta söylemiþtim al diye :) 21 mayýsý bekliyoruz Kerem 21 mayýssss :) :P
"Nivan varsa yolun var!"

wastiee

Alıntı yapılan: impeesa -  Mayıs 18, 2011, 12:19:17
Bak yahu, o üye buraya üye deðilmi? neden asýl mecrada yazmýyorki ? Sen zaten deðiþtirme Kerem. Ben Mesuta söylemiþtim al diye :) 21 mayýsý bekliyoruz Kerem 21 mayýssss :) :P
yok, sadece niva snorkeli deðil, kendi aracý için bulamayýnca bir konteyner dolusu snorkel ithal etti her araç için :)
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

gavs25

bende sipariþ verdim ve rize de kendim monte ettim çok güzel oldu fiyatý da çok uyguna geldi tavsiye ederim

impeesa

Alıntı yapılan: mka.mka -  Mayıs 18, 2011, 12:18:13
Görmeden almam abi :p :D

iþ iþten geçti gülüm, görsende alamayacaksýn :)
"Nivan varsa yolun var!"

yusuf

Þinorkel taktýranlarýn dikkatine:

Ustalar þinorkel takarken bolca  silikon kullanýyorlar.

Bu ön camdan gelen suyun tahliyesini engelliyor.

Kaputu açýn, þinorkelin olduðu taraftaki cam ile kaput arasýndaki oluða bir bardak su dökün.

Eðer su taþýp akünün üstüne akýyorsa kanal þinorkelin tarafýnda týkalý demektir.

Akü kabýnýn altý da delikse su doðrudan içeri giriyor.

Ben yaþadým. Karamandere'deki dere geçiþinde ve ertesi günkü yaðmurda sað koltuk önü göl oldu.

Yevgeni

Bende sadece tavanda silikon var.
Seninki nasýl oldu öyle bol? Kanal þnorkelin altýndaki boþlukta týkalý olmasýn? Yaprak, dal budak falan?

yusuf

Bende direk boyunca ve kanala kadar silikon çekili. Burak'ta da ayný sorun olabilir

burakbudak

Almanyalı

abiler bende ladaya huma oto dan snorkel aldým takacam ama yukardan snorkel in havalandýrmasý içime sinmiyor araba yýkarken oradan giren su direk motorun icine pistonlara girer bi türlü aklýma yatýpta takamadým ne yapabilirim su direk iceri girer be abi

uyuyamýyorum abi snorkel oldgu gibi duruyor kaportacýda
??? ??? ???

Almanyalı

çok güzel olmuþ güle güle kullan
;) ;) ;)

impeesa

"Nivan varsa yolun var!"