02,03,haziran geleneksel ovacýk buluþmasý

Başlatan ERCO, Nisan 30, 2012, 08:44:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERCO

gelenekselleþen etkinligimize hepinizi bekliyoruz þimdiden yazmak istedim tarihi onagöre hazýrlýk yapýlsýn diye
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

BAHADIR

Burhan Abi haber verdi, saðolsun. Ayarlama çalýþmalarýna baþladým, velim izin verirse oradayým. :)

Yevgeni

Biz gelemen bu tarihte. Ýzmit'te olmak gerekiyor 02 Cumartesi.
Ayný gece topuklasak da mevzuyu kaçýrýrýz..

ziyacanbayar

Yevgeni

NÝVACI

anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Harun

NÝVACI

1-NÝVACI+Junýor nivacý
2-Harun + Aslý
3-Bigalý +Recep (kahvaltý uzmaný)
4-Erco +Ailesi

BAHADIR

Almanyalı

nasipse ordayýz ailece gelmeyi düþünüyoruz sýkýntýlý olmaz heralde

NÝVACI

ne alaka soydan orada 
Herþeyimiz tekmil. elektirik su tuvaletler  tel örgü çevrili alan.
Daha olmadý bizim fakirhane. senelerdir ailece kamplar yaparýz.

Almanyalı

yok burhan abi ona göre tedarikli gelelim dedim ihtiyac bakýmýndan ne lazým olur olmaz diye bursadan gelirken net adresi yazýverinde bizde ona göre hazýrlýk yapýp cýkalým nasipse dostlarla görüþmek üzere

Yevgeni

Soydan Abi, Manisa'ya kadar dümdüz iniyorsun. Manisa'ya girmeden sola Turgut'luya kavþaktan dönüp gazlýyorsun. Ýzmir-Turgutlu yoluna çýkýp Turgutlu istikametine devam ediyorsun. Saðda PO istasyonunu görüp önündeki kavþaktan saða giriyorsun. 5-10 km sonra soldaki pek farkedilmeyen Ovacýk tabelasýný görüp köyün içinden Ovacýk yoluna çýkýyorsun. Akabinde kývrýla kývrýla Ovacýk, tabela ile Ovacýk arasýnda sadece tabelanýn hemen akabindeki köy var, adýný unuttum.

Yevgeni

Hatta Google Earth üzerinden bir rota çýkarýp buraya yükleyem de vatana millete bir hayrým dokunsun.

Harun

Alıntı YapHatta Google Earth üzerinden bir rota çýkarýp buraya yükleyem de vatana millete bir hayrým dokunsun

geliyonuz mu siz?