Baþtan Sona Yepyeni...

Başlatan ****OZGUR****, Ocak 12, 2012, 01:40:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

****OZGUR****

Herkese merhabalar geçenlerde suzimi satmaya karar vermiþtim ama her geçen gün durumlarým düzeliyor ve satmaktan vaz geçecek gibi duruyorum (inþallah)  ;D Ve sizlere bir sorum olacak gerçi Niva forumu olsada çoðu ustamýzýn elinden geçmiþ suzi lerde var.
Ben suzuki yi kendi memleketimde deðilde bursa veya ankara veya istanbulda yaptýrmayý düþünüyorum.Hem maddi konudan hemde iþçilik konusunda burada sýkýntýlarýmýz var baþtan itibaren sayayým.
1-Araba ilk önce kaportaya girecek düzeltileceði yerler var ve ardýnda komple boyaya.
2-Genel elektrik tesisatýna bakýlacak.
3-Ön ve arka tamponlar deðiþecek vinç aksamý yerlestirilecek ve vinç takýlacak.
4-Yükseltme kiti takýlacak.
5-Þnorkel ve dodik uygulamasý yapýlacak.
6-Yürür aksamýnda sanýrsam rot baþlarýndan ses geliyor rot baþlarý veya rotlar deðiþecek.
7-Ýç aksamda ýþýklandýrma yapýlacak ve göðüs deðiþecek, cam krikosu takýlacak kapý kollarý deðiþecek,kapý döþemeleri deðiþecek.

Kýsacasý komple revizyona gireceðiz.Bunlarý deneyen yaptýran oldumu acaba aranýzda ve bunun aþþaðý yukarý bana maliyeti ne kadar olur _?_ Örenk olarak bi link veriyorum burdaki araba çok hoþuma gitti  ;D

Ýnþallah bu yazýmý kaner usta,dursun usta ve nice ustalarýmýz görürde bi cevap verebilirler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-ozenle-yapilmis-off-road-donanimli-arazi-gormemis-vitara-70615390/detay/
SuSu SUZÝKÝ SuSu SUZÝKÝ çýkarýmsenle herDAÐASUZUKÝ

mehmet22

haydi bastýr özgür canlandýr suzi yii...
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

****OZGUR****

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Ocak 12, 2012, 02:09:10
haydi bastýr özgür canlandýr suzi yii...

Ýnþallah abim durumlar böyel giderse seneye bam baþka bi suzi olacak  ;)

mehmet22

Alıntı yapılan: ****OZGUR**** -  Ocak 12, 2012, 02:20:57
Ýnþallah abim durumlar böyel giderse seneye bam baþka bi suzi olacak  ;)
hadi inþallah dag camur parcalacan ortalýgý
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

****OZGUR****

Abim zaten bizim buralarda ava gittinmi off road yapmýþ kadar oluyoruz yani özel bi parkur aramamýza gerek yok  ;D Geçen hafta öðrendimki bana acil lazým olan vinç, calaska ve uzun bi zincir  ;D ;D

ERCO

Özgur bu tip bir iþlem icin nic bir usta fiyat veremez hele arabayý gormeden sokmeden cok zor
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

****OZGUR****

Alıntı yapılan: ERCO -  Ocak 12, 2012, 02:38:01
  Özgur bu tip bir iþlem icin nic bir usta fiyat veremez hele arabayý gormeden sokmeden cok zor

Anladým abi görmeden biþey diyezmezde ortalama bi rakam istemiþtim aþþa yukarý...

BAHADIR

Sökmeye baþlayýnca, "Bu kadar sökmüþken þunu da yapalým, bunu da yapalým" durumu ortaya çýkacaðý için fiyat kafandaki rakamý çok aþacaktýr. Bak bana, vinç, þnorkel, OK; daha fazla kurcalamýyorum.  ;D

****OZGUR****

Alıntı yapılan: BAHADIR -  Ocak 12, 2012, 03:24:18
Sökmeye baþlayýnca, "Bu kadar sökmüþken þunu da yapalým, bunu da yapalým" durumu ortaya çýkacaðý için fiyat kafandaki rakamý çok aþacaktýr. Bak bana, vinç, þnorkel, OK; daha fazla kurcalamýyorum.  ;D

Haklýsýn abi  ;D ;D ;D

Almanyalı

inegöle yolun düþerse bi ara özgür harbi esnaflarýmýz var bi fiyat ve fikir sahibi oluruz

****OZGUR****

Alıntı yapılan: almanyalý -  Ocak 13, 2012, 11:07:36
inegöle yolun düþerse bi ara özgür harbi esnaflarýmýz var bi fiyat ve fikir sahibi oluruz

Peki soydan abi bi ara geldiðimde ararým görüþürüz  ;)