Niva Aksesuarlarý

Başlatan karamore, Aralık 27, 2007, 04:42:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

karamore

Arkadaþlar Nivalarý güzelleþtirmek için deðiþik aksesuarlar buldum.Bu aksesuarlarý rusyadan istetmeye çalýþcam.Sizde bi göz atýn resimlere
Av,Off road Ýkiside Bahane
Tek sebep NÝVA

MCC

daha önce de olmuþtu sanýrým bu konuda giriþim, inþallah bu sefer gerçekleþir.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

cenker

divers do it deeper

BadBoy

biz rusyadan bi kaç niva ürünü getirttik siteye resimleride eklemiþtim bakalým yenilerini bekliyoruz
YA tozudumana katacaksýn YA tozudumaný yutacaksýn

taiga

Ön cam þapkasýna benim cidden ihtiyacým var...

ERCO

on cam ve arka cam þapkasý bende istiyom
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

efe

Ýyi güzelde; þu ön koruma barlarýndan bi tane takayým diye bi giriþimde bulunmuþtum ki bunlarýn artýk yasaklandýðýný öðrendim(aslý varsa). Sebebini sorduðumdaysa, aracýn kazaya karýþtýktan sonra bu barlarý çýkartýp kazaya yönelik hiç bir iz býrakmayabileceðini öðrendim.Mantýklý geldi açýkcasý...

BadBoy

valla ben daha yeni yaptým kaza benim ön demirlerinde maþallahý var benim araç kadar büyüklüðü var neyse gelelim konuya ben passata arkadan vurdum passata baya hasar var bende biþi yok polis demir korumuþ seni dedi aham da yandýk þimdi dedim arazi taþýtý geçiyo ya ruhsatta bizim araçlar aklýma geldi e iþte arazi taþýtlarýnda yapýyolar bunlarý bazen iþe yarýyo dedim ve konu deðiþti ama kýl bi polkise deng gelirseniz ne olur bilemem

efe

Þu 4. resmdeki muhabbeti bulamazmýyýz arkadaþlar ya.Gören duyan olursa bi sölesin yaww.Ýzmir de falan bulunur bel ki...

BadBoy

efe

BadBoy

valla erco yapmýþtý kendi arabasýna bi görüþ derim

efe

erco ustamdan þimdilik panjur olayýný halletmesini bekliyorum.
Onu bi halledelim sonra gene baþýný aðrýtýrým nasýlsa :)

BadBoy

evet isteyenler var panjur ama daha gelmedi gelir gelmez göndeririz sana

babacandar

Ön göðüslük yok mu arkadaþlar 2000 modele uyar, benimkinde çatlaklar var, bulamazsak mecburen macun uygulamasý yapmayý düþünüyorum...