KÜRE MÝLLÝ PARKI 19 - 22 MAYIS 2011

Başlatan yusuf, Nisan 03, 2011, 10:37:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yusuf

Ekipte bir Dr. birde eczacý var. Hemþire eksik. Acýbademden bulayým bi tane bari,

oradan Sonay hemþire "Dr. damar yolu açmayý bilmez " diyor.

hakanbusa

BAHADIR

Halt etmiþ hemþire haným. Hastayý ikiye böl deseler enine mi boyuna mý diye sorarým sadece. Yalnýz bende ilkyardým çantasý yok uyarayým. Gerçek anlamda bir ilkyardým çantamýz olsa iyi olurdu. Saðlýk ocaðýndakini alsam diye aklýmdan geçti ama baþýmýza o kadar ters iþler geldi ki o saðlýk ocaðýnda, vazgeçtim. Ben geliyorum inþallah, ayrýca Tolga saðolsun AM telsizini ve PMR'lerini ödünç verecek.

yusuf

Babacandar gelemiyor. Yerine musti ve bir arkadaþý Becce yapýmý suziki ile katýlacak.

yusuf

1. yusuf  niva
2. musti + 1  (yapýlý suziki)
3. Ömer abi ( Reis arabanýn modifikasyonunu bitirebilirse !)
4. Hakanbusa + Yücel + Samet (yapýlý suziki)
5. Ekrem usta  (yapýsýz Mitsibushi "sýfýr" imiþ. Yani imalat tarihinin sonu "0" ile bitiyor muþ !
6. Dr. Bahadýr  (niva)
7. Yevgeni + Ayrýntý  (niva)
8. Farmac  (niva)

TARIK

ayrýntý

Tarýkcým býrak bu þartlarý zorluyorum falan hikayelerini hepimizin yeni evlendiði yýllar oldu þuna izin alamýyorum desene :))

Blacksea

Babacandar cuma günü izini yüzünden gelemiyor.ama þartlarý zorlayýp cuma akþamýda çýkmayý düþünmüyor deðil.Memleketi nede olsa  ;)  ;) Bende onun yerine Adem Salcýoðlu arkadaþýmla beraber suziki ile geleceðim inþallah.Güzel bir gezi dileðiyle  ;) ;) ;)

farmacc

1. yusuf  niva
2. musti + 1  (yapýlý suziki)
5. Ekrem usta  (yapýsýz Mitsibushi "sýfýr" imiþ. Yani imalat tarihinin sonu "0" ile bitiyor muþ !
6. Dr. Bahadýr  (niva)
7. Yevgeni + Ayrýntý  (niva)

Ben yüksek ihtimalle katýlamýyorum.
Bu arada orada baþbakanýn konvoyuna saldýrý dolayýsýyla jandarma hareketli olabilir,bence haber vermek mantýklý olur ,zaten Yenice gezisinde size rastlamadý ama hem ormancýlarla hem köylülerle sorun yaþamýþ,Kaymakamlýða resmi mektup yazýnca özür telefonu bizzat Karabük kaymakamýndan gelmiþti,baþtan iþi saðlama almak daha iyi...

hakanbusa

Alıntı yapılan: farmacc -  Mayıs 16, 2011, 11:41:31
1. yusuf  niva
2. musti + 1  (yapýlý suziki)
5. Ekrem usta  (yapýsýz Mitsibushi "sýfýr" imiþ. Yani imalat tarihinin sonu "0" ile bitiyor muþ !
6. Dr. Bahadýr  (niva)
7. Yevgeni + Ayrýntý  (niva)

Ben yüksek ihtimalle katýlamýyorum.
Bu arada orada baþbakanýn konvoyuna saldýrý dolayýsýyla jandarma hareketli olabilir,bence haber vermek mantýklý olur ,zaten Yenice gezisinde size rastlamadý ama hem ormancýlarla hem köylülerle sorun yaþamýþ,Kaymakamlýða resmi mektup yazýnca özür telefonu bizzat Karabük kaymakamýndan gelmiþti,baþtan iþi saðlama almak daha iyi...

Bende patladim. So anda 28 mayista fuar'a katilma karari aldik. Hazirlik asamasi uzun sureceginden, cok istememe ragmen aranizda olamayacagim. Sizlere iyi eglenceler.

Ekrem Usta

yusuf abicim bende gelemiyorum malum dügünler baþladý. haným tarafýný olunca kati gelemiyorsun ...

yusuf

1. yusuf  niva
2. musti + Adem  (Becce yapýlý suziki)
4. Dr. Bahadýr  (niva)
5. Yevgeni + Ayrýntý  (niva)

Firelerden dolayý kayýtlar yeniden açýldý.

TARIK

Alıntı yapılan: ayrýntý -  Mayıs 16, 2011, 03:46:09
Tarýkcým býrak bu þartlarý zorluyorum falan hikayelerini hepimizin yeni evlendiði yýllar oldu þuna izin alamýyorum desene :))
Fatih Abi valla billa iþ meselesi ;D ;D

Yücel

foto foto.... gerçi ikinci gerekmez ama ne yapalým þansýmý deniyeceðim arkadaþlar mevcut þartlarda aracým yok lakin gelmek hevesim devam ediyor bagajda bi kývrýmlýk yer yeter