HEADERS ekzost sistemi

Başlatan kenancaglayan26, Mart 05, 2010, 09:35:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kenancaglayan26

Aynen katýlýyorum kardeþim... ;D :D
... YOL OLSADA OLUR OLMASADA ...

diff-lock86

güzel þahlanmýþ keçi yaav  :D içinde olmak isterdim yere oturduðu aný hissetmek isterdim  ;D
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

kenancaglayan26

güzelbir zevk tavsiye ederim

kenancaglayan26

bügün birtane headers daha yapýldý yine sevdigimiz bir arkadaþýmýzýn aracýna takýlacak hadihayýrlýsý...

Tolga USLU

Selam ben Tolga benim arabam 1.6 yaklaþýk 1 sene oldum ben aracý alalý  ve sadece hafta sonlarý biniyorum yani arabanýn herþeyini ezberledim çýkacaðý yeride çýkmayacaðý yeride ezberledim fakat bu headers gerçekten iþleri deðiþtirdi yani ben bu kadar deðiþiklik beklemiyordum ama gerçekten çok ama çok fark var tavsiye ederim kazasýz günler

feyzullah

eczozlara aliminyum izalasyon yapýlsa aracýn motor içine faydasý olurmu devamlý sýcak olacak ya

murat067

kenanbey bunu yaoptýrmak için size nasýl ulaþýcaz bir telefon numarasý felan yokmu?

;)
niva kaçamak aþka benzer...

NÝVACI

Bravo kenan sen bu iþi kývýrdýn.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

niva07

vallaha aklým kalýyo þu headers egzos'ta.. çok hoþ olmuþ, hem performans da farketmiþ.. ses de güzel.. ama daha elektronik ateþlemeli modele yaptýran olmadý bildiðim kadarýyla

kenancaglayan26

arkadaþlar numaram 0 505 352 18 42 isteyen arkadaþa yardýmcý olurum bizim headersler sadece karbüratörlü araclar icin bilginize...

kenancaglayan26

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Nisan 23, 2010, 12:54:20
Bravo kenan sen bu iþi kývýrdýn.

Teþekkür ederim burhan abi gercekten cok emek ve zaman harcadým bu keciye daha iyi olsun daha iyi týrmansýn derken buralara geldi iþ özel bir mikser yaptýk arkasýndan headers ekzost arkasýndan ayna marutileri degiþtirdik benim ayna maruti 11:43 tü 10:43 yaptýk keçi çok degiþti daha önce cýkamadýgý bayýlýp kaldýgý rampalarý yarým gazla cýkmaya baþladý tabi benimde hoþuma gidiyor meyveleri toplamak he he heeeee SAYGILAR ABÝ...

Tolga

Kenan hocam bu belli bir þablona göre vs mi yapýlýyor usta ölçüleri nasýl toparladý? misal, atýyorum daha uzunu oluyormu?
Tolga

kenancaglayan26

TOLGA  aracýn orjinal ekzost sistemine göre yapýldý uzunlugu kývrýmlarý yoksa yerine sýgdýramazdýk herþey profosyenel yapýldý bunu yapan usta iþinde uzman ve motor sporlarýyla ugraþmýþ bir kiþi þuan yaþlý ama icinde ki ateþ hala yanýyor....

Tolga

Alıntı yapılan: kenancaglayan26 -  Mayıs 03, 2010, 10:22:12
TOLGA  aracýn orjinal ekzost sistemine göre yapýldý uzunlugu kývrýmlarý yoksa yerine sýgdýramazdýk herþey profosyenel yapýldý bunu yapan usta iþinde uzman ve motor sporlarýyla ugraþmýþ bir kiþi þuan yaþlý ama icinde ki ateþ hala yanýyor....

yok abi profesyonellikten þüpheden deðil yanlýþ anlaþýlma olmasýn, ben misal 20 cm daha uzun istiyorum yada orta susturucuya kadar 4 boru ayrý gelsin deme þansým varmý onun için sordum... ama anladýðým siz zaten sýðdýrabildiðiniz kadar yapmýþýnýz yani olacaðý budur.
Tolga

Tolga

Kenan abi, Dursun Abi kargoyu almýþ. "10 numara iþçilik, yapan ustanýn eline saðlýk" dedi, özellikle belirtmek istedim. senide yorduk çok teþekkür ederim.
Tolga