NÝVA YUKSELTME APARATI

Başlatan reis28, Aralık 20, 2008, 11:53:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

reis28

arkadaþlar yogun istek üzerine niva için bir kac takým yukseltme kýtý yaptýrdým bir tanesini seyhan arkadþýmýzýn aracýna monte ettik ýsrarla ýsteyen bir kac arkadaþ içinde malzemelerini hazýrladým hazýrda bekliyor elimde fazladan yukseltme takýmlarý var isteyen arkadaþlar olursa benimle irtibata gecsinler irtibat tel 0536 462 96 68
DURSUN USTA 05364629668

murat067

abi hemen bi set alalým yanlýz bu setin içinde hangi parçalar var yazarsanýz çok sevinirim
niva kaçamak aþka benzer...

reis28

Alıntı yapılan: murat067 -  Aralık 21, 2008, 03:59:00
abi hemen bi set alalým yanlýz bu setin içinde hangi parçalar var yazarsanýz çok sevinirim

parcalarýn resmini cekip buraya koyacam daha iyi görünür
DURSUN USTA 05364629668

murat067

çok iyi olur  4x4 gözle bekliyorum:D   ;D

doc_tor112

parçalarýn resmini ve maliyetini koyarsanýz ben de düþünüyorum.ama bazý arkadaþlar söktürdü aparatlarý iyi olmuyor diye çekincedeyim biraz.sanýrým tüm yükseltme aparatlarý standart yükseltmiyor.elinizdeki kaç cm yükseltir acaba.tþkler.

reis28

yukseltme kýtý derken yaylarýn altýný takozla beslýyerek yukseltme degil arac 10 cm kadar yukselýyor ayný zamandada tekerler arsýndaký akserasyon 20cm kadar artýyor araca ofset cant taka biliyorsun daha buyuk lastýk kulana biliyorsun satandart halýyle askýda kaldýgý yerlerde cok daha rahat hareket ediyor tabiki bu kulaným amacý aracý nasýl ve nicin kulandýgýnýzla orantýlý ben kendi aracýmý off road agýrlýklý kulanýyorum en zor arzi koþularýnda bana hiç bir sorun cýkarmýyor daha önce battýgým askýda kaldýgým yerlerde cok daha rahat hareket ediyor tabýký bunlar denenmiþ emsalleriyle kýyaslanmýþ sonuclardýr kendi arcýmýn bir resmini ekleyeyim buraya

DURSUN USTA 05364629668

emre_ozk

Bu kit kaç lira montajýný ben yapabilrim herhalde..
Emre özkaradeniz
Ýzmit

reis28

Alıntı yapılan: emre_ozk -  Aralık 22, 2008, 11:08:29
Bu kit kaç lira montajýný ben yapabilrim herhalde..

emre montajý sen yapabilirmsin bilemiyorum ama ehli birinin yapmasý daha dogru olur sanýrým cunký monte edilirken bazý ayrlar yapýlmasý gerekiyor

kitin içinde ön salýncaklarýn altýna gelen dört adet tabla altý besleme aparatý iki adet üst rotil altý aparatý iki adet arka helezon yaylarý için polyamýt takoz arkalr için iki adet sert ve uzatýlmýþ amartýsör ve bunlarý monte eden montaj cývatalarý montaj esnasýnda ön helezon tablasýna baglý olan viraj demiri tabladan ayrýlýyor ve belli yerleri ayarlý oarak kesilip civatalý monte ediliyor arkada limitor cubugunun defransiyele   baglý oldugu aparat ortadan kesilerek 30mm uzatýlýyor ben burda kýtý kendim monte edersem 450 ytl parcalarý isterseniz 250 ytl zaten elimde sýnýrlý sayýda var malzeme daha önceden isteyen arkadaþlar çin yaptýrmýþtým onlara yaptýrýken bir kactanede fazladan yaptýrdým
DURSUN USTA 05364629668

murat067

reis ustam sizle telefonda görüþmek istiyorum yukarda no vermiþsiniz þuan ben ankara dayým nivam sivas ta hafta sonuna memlekete dönecem inþallah kitin ücretini hesabýnýza yatýrsam bana gönderebilirmisiniz ?

teþekkürler...

reis28

Alıntı yapılan: murat067 -  Aralık 23, 2008, 12:47:52
reis ustam sizle telefonda görüþmek istiyorum yukarda no vermiþsiniz þuan ben ankara dayým nivam sivas ta hafta sonuna memlekete dönecem inþallah kitin ücretini hesabýnýza yatýrsam bana gönderebilirmisiniz ?

teþekkürler...

murat bey arýya bilirsiniz yardýmcý olurum
DURSUN USTA 05364629668

emre_ozk

o zaman montaj zor görünüyor. biz þimdi 1 kaç ay sonra eski aracý komple soymaya baþlýyacaz. helezyonlar,amatösörler, gergilerin lastikleri filan deðiþecek hazýr helezyonlarý sökmüþken diyorum bu setide alýp uygulasak daha iyi olur. birde  yeri deðil ama birþey soracam bu þase güçlendirme nasýl oluyor babama arkadaþý demiþ yaptýr aracý uzun süre kullanýrsýn diyorlar. ama nasýl birþey  uygulayan birisini gördünüzmü..
Emre özkaradeniz
Ýzmit

reis28

Alıntı yapılan: emre_ozk -  Aralık 23, 2008, 12:59:23
o zaman montaj zor görünüyor. biz þimdi 1 kaç ay sonra eski aracý komple soymaya baþlýyacaz. helezyonlar,amatösörler, gergilerin lastikleri filan deðiþecek hazýr helezyonlarý sökmüþken diyorum bu setide alýp uygulasak daha iyi olur. birde  yeri deðil ama birþey soracam bu þase güçlendirme nasýl oluyor babama arkadaþý demiþ yaptýr aracý uzun süre kullanýrsýn diyorlar. ama nasýl birþey  uygulayan birisini gördünüzmü..

emre þase güclendirme denen iþlem aracýn ön tarafýnda traversin baglandýgý þase kolarýný daha güclü saclarla kuvetlendirmek anlamýnda yapýlýyor
DURSUN USTA 05364629668

MOUNTAINBIKER

SELAM REIS....

YA BU KITTEN BANADA LAZIM EGER ELINDE VARSA BI ARA BI GORUSELIMMI?
ZATEN MSN ADRESIMDE VAR SENDE BAN BI MESAJ ATARSAN SEVINIRIM.
MALUM ARABISTAN DAN DONUNCE LAZIM OLACAK.
GORUSURUZ.
SAYGILAR

sonata007dr

bu kitten halen elinizde mevcutmu? akslara vb yerlere problem yaparmý?

reis28

Þu an için  Hazýrda yok
DURSUN USTA 05364629668