Ladaci.com'u nasýl bilirsiniz?

Başlatan babaluga, Mart 28, 2015, 03:50:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

babaluga

Hemen hepimiz ismen biliyoruzdur ama alýþveriþ yapanýmýz var mýdýr bu firmadan? Ciddi ve güvenilir bir firma mýdýr kendileri?

Konya Beyþehir'de bir firmaymýþ adreslerinden okuduðum kadarýyla, bilenler söylesin lütfen burasý bir dükkan mý? Ya da sadece e-alýþveriþ sitesi mi?

Kendilerine "þnorkel var mý veya getirmeyi düþünüyor musunuz" diye bir mesaj attým kimse kaale alýp cevap bile vermeyince firmanýn ciddiyetinden þüphe duymaya baþladým..

Öte yandan buradaki yedek parçalar Çin menþeli muadiller mi? Orjinal parçalar mý?

Yani buradan alýþveriþ yapan oldu mu þimdiye kadar?

muhammedcelik1983

Alıntı yapılan: babaluga -  Mart 28, 2015, 03:50:26
Hemen hepimiz ismen biliyoruzdur ama alýþveriþ yapanýmýz var mýdýr bu firmadan? Ciddi ve güvenilir bir firma mýdýr kendileri?

Konya Beyþehir'de bir firmaymýþ adreslerinden okuduðum kadarýyla, bilenler söylesin lütfen burasý bir dükkan mý? Ya da sadece e-alýþveriþ sitesi mi?

Kendilerine "þnorkel var mý veya getirmeyi düþünüyor musunuz" diye bir mesaj attým kimse kaale alýp cevap bile vermeyince firmanýn ciddiyetinden þüphe duymaya baþladým..

Öte yandan buradaki yedek parçalar Çin menþeli muadiller mi? Orjinal parçalar mý?

Yani buradan alýþveriþ yapan oldu mu þimdiye kadar?

Nivayý ilk aldýðýmda bir cok parcayi oradan siparis verdim ayni gun kargoya vermislerdi 250tl ustu ucretsiz kargoydu ilk defa siparis verdigim icin +5 tl idi sanirim kapida odeme secenegiyle satinaldim bugunlerde tekrar siparis vermeyi dusunuyorum zira ayni urunler burada parcacida daha pahali ama bazi parcalarda burada daha uygun ayný gun kargoya verdiler urunler 2 gunde elimde olmustu..ben genelde plastik aksam,keçe,debraj merkezi(fenox geldi) vs siparis verdim çin malý olmasýnýn bir önemi yoktu oyuzden sormadým faturali gelmisti urunler bide tlf gorusmeside yapmistim sýkýntý yaþamadým..

av.mehmet

3kez sipariþ verdim, tam zamanýnda geldi ürünler. Bir defasýnda 1600 eski kasa bakaliti gelmiþti onun dýþýnda sýkýntý olmadý
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

atinco

Bir kez alýþveriþ yaptým. Telefon görüþmelerimizde samimi ve yeterince ilgililerdi. Sipariþ eksiksiz ve zamanýnda elime geçti. Bir sorun yaþamadým.

diff-lock86

Yakýn zamanda birkaç parça aldým,zamanýnda geldi faturalý ürün gönderiyorlar.Bazý parçalar muadil ama onlarýda sayfalarýnda belirtmiþler.tavsiye ederim.
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr