KARADENÝZ TURU

Başlatan taiga, Nisan 09, 2008, 05:50:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

reis28

banada uyar böyle bir tur iyide olur þöyle geniþ katýlýmlý
DURSUN USTA 05364629668

orsa

Geçen yaz Enduroclub festivalinde otobandan Düzce çýkýþýndan ayrýlýp Gölyaka(?) tarafýndan Güzeldere'de oldukça güzel bir þelaleye ulaþmýþtýk. Festival merkezi orasý idi. O yayla yollarý Ýzmit tarafýný veya Bolu tarafýný bulur.
Ýkinci seçenek Düzce'nin þehir merkezi bitiminden Akçakoca yönüne doðru (bu konuda net bilgim yok) fýndýklýklardan girip biraz ön çalýþmayla Karasu ya da Akçakoca tarafýna çýkýlabilir.

yusuf

orsa
biz 6 araba Gölköy > Güzeldere > Dokurcun parkurunu geçen ay yapmýþtýk. Muhteþem yerlerdi.

Düzce > Akçakoca yapalým bu kez. Yolu GE den çýkartýrýz.

haluk ertekin

arkadaþlar karadeniz turuna katýlmak isterim21-22haziran tarihlerinde ordu ilinin fatsa ilçesinde jeep þenlikleri düzenleniyor geneldejj tipi jeepler ama perþembe yaylasý denilen yerde bu organizasyon yapýlýyor etaplar ve offroad  güzel eglenceli katýlýmlar oluyor bilginize arkadaþlar kýsaca yol haritasý vereyim ÇORUM-amasya-taþova-erbaa-niksar(ilçe merkezine girilecek)-baþçiftlik-bozçalý-perþembe  ben TOKATLIYIM ama yakýndan takip ediyorum nivacý olarak

Yevgeni

Anladýðým üzere söz konusu rota Karadeniz'in henüz Doðu Marmara bölümüyle sýnýrlý. Karadeniz Bölgesi'ni kapsayan bir tur deðil bu. Zaten ufak ufak açýlmaya baþladýk, yani önce Marmara'yý tavaf ediyoruz (2 yýldýr dön dolaþ vaziyetteyiz). Zaman içinde daha uzak rotalarý deneyeceðiz muhtemel ama þu an kapsamlý bir Karadeniz turunu (çok istiyor olsak da) henüz kývýrabilecek durumda deðiliz (en azýndan kendi adýma böyle).

Velhasýl Fatsa'daki cip þenliklerini bu yýl için pas geçeceðiz görünüyor..

reis28

BU YIL PAS GECELÝM FATSADAKÝ ÞÝP ÞENLÝKLERÝNÝ HADÝ BURALARDA YAPALIM BÝZDE NÝVA ÞENLÝGÝNÝ ÝYÝ BÝR ORGANÝZAZYON PÝKNÝK TADINDA UFAK CAPLI ETAPLAR TIRMANMA FALAN GÝBÝ YARIÞMALAR DÜZENLÝ YELÝM BECeRÝLERÝMÝZÝ GELÝÞTÝRME VE EYLENME AMACLI BÝR YER VE MEKAN BELÝRLÝYELÝM EN AZINDAN AYDA BÝR KERE COK KATILIMLI NE DERSÝNÝZ zaten cok güzel bir nivatr miz var nette sohbet ,paylaþýmlar mükemmel birde niva kulübü kuralým kulüp merkezininde kapalý olmasý gerekmez doga ortamýnda bir yer tesbit edelim  o yerde buluþup kaynaþma ve sýcak bir ortam yaratalým acizane bir fikir degerlendirmesi sizlere kalmýþ nabzý görelim
DURSUN USTA 05364629668

taiga

Ýsoff gitmiþ...Týrla... :D

"Herkes yaz mevsiminin son demleri diye kara kara düþünürken, bizler macera dolu bir yolculuða daha çýkacak olmanýn heyecaný içerisinde ÝSOFF'tan 12 araç, AROMA ve ISUZU sponsorluðunda Doðu Karadeniz gezisine hazýrlanýyorduk.TRT 'de çekimler için bizimleydi. Her þey tamamdý. Üç gün önce 4x4 araçlarýn bir kýsmý týrla Trabzon'a gönderilmiþ, bir kýsmý da karadan gitmeyi tercih etmiþlerdi."

"Buradan havaalanýna gitmek üzere Ýyidere'den Trabzon'a doðru hareket ettik. Araçlarýmýzý týra yükleyip Ýstanbul'a uçtuk."

http://www.isoff.org.tr/content.asp?ctID=45&RecID=536

Fotolarýn linki altta...

http://www.isoff.org.tr/galleries.asp?ctID=18&RecID=86

NÝVA69

Bu ÝSOFF'un turunun bir kýsmýný geçen TRT'de denk geldi seyrettim... Ama ne yazýk ki NÝVA yoktu...
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

ERCO

aslinda ben cok istiyorum karadeniz turu ama egeye cok uzak bir gün nasýp olursa gezecem oralarýnýda
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

bymuammer

ben 2 sene önce karadeniz turu yaptýk. hemde balayý diye gittim :) bu sene bir daha gidecem inþ. Eðer organize olabilirsek bende varým Elazýð'dan çýkar gelirim.

yusuf

Merhaba hemþerim

Ben Elaziz / Maden doðumluyum. Giresun'a kayýtlýyým

Bizim ekipten ben dahil kimse böyle bir tura bu sene katýlamaz derim ben.

Adamlar Bursa'dan kalkýp Ýstanbul'a gelemiyorlar.

Bu ortamda hiç kimse haksýz sayýlmaz bence.

bymuammer

Merhaba abi. Sitede bi hemþerimin olmasýna çok sevindim. Yusuf abi haklýsýn durumlar hiç iç açýcý deðil. Hayýrlýsý artýk baþka bahara...

krosofrot

Karadeniz turu çok cazip gelmiþti lütfen pas gecmeyelim,mumkünse..Samsun civarlarýndan katýlýrým. zira istsnbul trafiði nivanýn hýzýndan hýzlý akýyor, o sebepten ben sizlere yoldan katýlýrým.
HÝÇDURMASAM

krosofrot

Selam arkadaþlar. Karadeniz turuna katýlamýyorum. 11-TEMMUZ,da mevlüt proðramý yapmýþ büyüklerim, gün almýþlar, iptali mümkün deðil.
Yakýn tarihlerde eþimin Amcasý, az önce babaannesi,Baba,sý Dede,si vevat ettiler. eþimin sülaleden bir annesi iki amcasý bir halasý kaldý, dolayýsýyla bu mevlüt zaruri,beni mazur görünüz.
Karadeniz,e gitmeyenleri mevüt merasimine beklerim.
YER. Yarbaþçandýr köyü cami,si. Öðle namazýna bitecek namaz sonu yemek.
Þehir merkezine 36 km 850 rakýmýnda yayla köyü Kamp için uygun þarlar mevcuttur.  DAVETLÝSÝNÝZ.
HÝÇDURMASAM