NivaTR Güz Toplaþmasý 10-11 Kasým 2012/ ÝNEGÖL

Başlatan Almanyalı, Ağustos 15, 2012, 02:03:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Almanyalı

aile içi sayýlýr inegöl de kaldý araç karda kýþda bogazovaya cýkmak için yaylaya landroveru var alan amcanýn bizim nivayý izlemiþ video yu traktörler takýlý karda catýr catýr yürüdügünü hiç arabaya bakmadan geldi hayýrlý olsun dedi inþallah niva yüzümüzü kara cýkarmaz valla 24 saatte sattýk keratayý napalým nasip güle güle kullanýr yeni sahibi inþallah  :) :) :) bu arada gecmiþ olsun dileklerini ileten herkese teþekkür edriz keciyide amcayý kýrmadýk 9000 liraya verdik bana maliyeti 15 16 bin lirayý buldu saglýk olsun bu paraya arac bedava yeni sahibi güle güle gaz bassýn hiç gözüm yok eger bizim arac bi simsarýn eline gecip yüksek rakama satsaydý o zaman kahrolurdum lakin yeni sahibi iyi vede dobra insan helali hoþ olsun bize insanlýk lazým gerisi boþ biz böyle gördük þükür sitemizdeki abiler vede arkadaþlarýmýz da insanki böyle içimizden geldigimiz gibi konuþup dostane muhabbetimiz var iyi ki varsýnýz NÝVATR bu arada sonbaharda NÝVATR yi ÝNEGÖLDE agýrlamak isteriz yapmýyormuyuz bi hamle dahaaaaaa ;) ;) ;)

Yevgeni

vehbi

Gönül hep gitmek ister, adým Gönül de deðil ama  :P yine gidesim var
"free as a bird"

Harun

geleneksel güz toplaþmasý mý olacak?
ben de varým inþallah.

kocaali

her türlü ordayým.. :)

sonbaharda oralar nefis oluyor... bir de alabalýk var ki, üffff...
No mud, no fun...

Harun

geç sonbahar edek bari,
balýk sezonu da açýlmýþ olsun :D

Yevgeni

Harun

Almanyalı

tamam oldu bu iþ alabalýk sezonu sonbaharda kapalý lakin sýkýntý yok kocaali bilir bogazovada veya oylat ta patlatýrýz alabalýklarý porsiyonlar hem kaþarlý hemide mantarlýýýýýýýý

vehbi

"free as a bird"

Almanyalı

yav dolapta olcaktý 15 tane sezon kapanmadan bi 20 30 tane daha tuttukmu yeter galiiiii  :D :D :D

Harun

neyse ben inegöl köfteyi tercih ederim alabalýk yerine,
onu bulmasý da kolay olur her mevsim ;D

kocaali

Alıntı yapılan: almanyalý -  Ağustos 15, 2012, 04:16:07
tamam oldu bu iþ alabalýk sezonu sonbaharda kapalý lakin sýkýntý yok kocaali bilir bogazovada veya oylat ta patlatýrýz alabalýklarý porsiyonlar hem kaþarlý hemide mantarlýýýýýýýý

Boðazova'da Balýkçý Mustafa diyorum :) kampý oraya yakýn bir yere kuralým :)

aþaðýdaki görseller için oruçlu arkadaþlarýn affýna sýðýnýyorum..

No mud, no fun...

taiga

Benim araç kamp yerine ulaþabiliyorsa alabalýk hamlesine varým...

Mehmet (Kocaali) o fotolarý koymayacaktýn, yaktýn bizi... ;D

kocaali

Alıntı yapılan: taiga -  Ağustos 15, 2012, 06:20:08
Benim araç kamp yerine ulaþabiliyorsa alabalýk hamlesine varým...

Mehmet (Kocaali) o fotolarý koymayacaktýn, yaktýn bizi... ;D

Bogazova'ya kadar asfalt yol var abi, rahat gelirsin..
No mud, no fun...