DODGE 4X4

Başlatan rasta, Mart 12, 2012, 09:26:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Koltuklar iç renkle gayet uyumlu bencileyin.
Direksiyon da gayet iyi görünüyor, Sparco, vs tavsiyesinden vazgeçtim. Orhun gayet zevkli topluyor bu aracý..

Harun

bence de güzel gidiyor,
karavan gibi birþey oluyor maþallah

rasta

eþim beni bu iþlere karþtýrma ben dað tepe gezemem deyince ben aracý tamamen bana göre ve yarý karavan gibi yapmayý planladým ancak daha sonra enteresan sebeplerden artýk bende geliyorum deyince mevcut koltuklarý kullanma kararý aldým ve arkadaþýmdan aldým,þimdi kýzada bir koltuk bulmam lazým arkaya bir koltuk daha takýnca planladýðým yatak koyma iþini askýya aldým,þimdi bir marangoz bulup koyacaðým kolonlara kabin yaptýrmam lazým yada iyi bir tesisatçýya köþelere yukarýlara kolon koydurmam lazým.ufak ufak eli ayaðý topladým gibi
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Nordic

Alıntı yapılan: rasta -  Nisan 09, 2012, 09:22:15
eþim beni bu iþlere karþtýrma ben dað tepe gezemem deyince ben aracý tamamen bana göre ve yarý karavan gibi yapmayý planladým ancak daha sonra enteresan sebeplerden artýk bende geliyorum deyince mevcut koltuklarý kullanma kararý aldým ve arkadaþýmdan aldým,þimdi kýzada bir koltuk bulmam lazým arkaya bir koltuk daha takýnca planladýðým yatak koyma iþini askýya aldým,þimdi bir marangoz bulup koyacaðým kolonlara kabin yaptýrmam lazým yada iyi bir tesisatçýya köþelere yukarýlara kolon koydurmam lazým.ufak ufak eli ayaðý topladým gibi
"enteresan sebeplerden"......

NÝVACI

kurcalama her dað bayýrcýnýn baþýna gelir
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Nordic

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Nisan 10, 2012, 09:27:50
kurcalama her dað bayýrcýnýn baþýna gelir
kurcaladýðým yok abi, ben biliyorum zaten. sadece vurgulamak istedim....

rasta

cümleten günaydýn.

çok enteresan
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

rasta

canýmýz sýkýldý dalsavar yaptýk
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

rasta

canýmýz dahada sýkýldý
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

rasta

dahada bi sýkýldý
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

rasta

fevkaladenin fevkinde sýkýldý, bende hammerite boya aldým ve aracýn bazý yerlerini boyadým,maksat rengi görmekti ancak rengi beðendim ve yarýn boya ve rulo alýyorum aracý komple boyuyorum
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Nordic

nasýlsa ruhsatta yeþil yazýyor renk bölümünde, kafana göre takýl.

dal savarlar güzel görünüyor, yakýndan bakarým.

benim niva da servisten gelse de þöyle bir keyfini çýkarsak torsenlerin..

rasta

güneþ altýndaki durum ve renk farký
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

rasta

H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Nordic

senin canýn baya sýkýlmýþ, senin araba bitince benim nivayý býrakayým sana, yoksa boþlukta kalacaksýn...