DODGE 4X4

Başlatan rasta, Mart 12, 2012, 09:26:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nordic

ben arabayý istediðim zaman görebiliyorum. evimin dibinde çünkü. bir kere görmek yeter zaten, insanýn gözünün önünden gitmiyor. yolda üzerime doðru sürse, hemen kapýyý açar aþaðýya atlarým.  :o

þaka bir yana çok ama çok güzel bir araba. kamp için çadýra gerek yok, içerisi bildiðin yatak odasý. daha hiç sürmedik aracý ama bir dahaki sefere Orhun'a " gel bir tur atalým" diyeceðim.

NÝVACI

orhun hayýrlýsý olsun o kadar gönlün ýsýndýysa  kalmasý doðrusu.
Nordic. bana tel yazarmýsýn  üst bagaj hakkýnda  bilgi istiyeceðim.
selamlar.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

yusuf

Rasta,  

bu 4x4 dodge söylenenlere göre senin dükkanýn önünde iyi duruyormuþ.

Ne zaman deneyeceðiz ?  Kaz Daðlarýn'da mý ?

yusuf

Alıntı yapılan: Nordic -  Mart 28, 2012, 02:12:12
ben arabayý istediðim zaman görebiliyorum. evimin dibinde çünkü. bir kere görmek yeter zaten, insanýn gözünün önünden gitmiyor. yolda üzerime doðru sürse, hemen kapýyý açar aþaðýya atlarým.  :o

þaka bir yana çok ama çok güzel bir araba. kamp için çadýra gerek yok, içerisi bildiðin yatak odasý. daha hiç sürmedik aracý ama bir dahaki sefere Orhun'a " gel bir tur atalým" diyeceðim.

Arazide iþ yapar mý?

rasta

yapýyor abi,hele lastiklrimde gelsin. daha bir saldýrgan olucam..5 adet lassa LT/A geldi,4 adette 900x16 petlas NT3  sipariþ vedim
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Nordic

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Mart 28, 2012, 07:55:02
orhun hayýrlýsý olsun o kadar gönlün ýsýndýysa  kalmasý doðrusu.
Nordic. bana tel yazarmýsýn  üst bagaj hakkýnda  bilgi istiyeceðim.
selamlar.
abicim tel no: 0 532 292 5240. istediðin zaman arayabilirsin..

rasta

daha hiç sürmedik aracý ama bir dahaki sefere Orhun'a " gel bir tur atalým" diyeceðim

duyurulara yazdým bu pazar mangal?
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

rasta

þeytanýn iþi olmayýnca kendi kýçýna parmak atarmýþ bizde izolasyonun üstünü plastik malzemeyle kaplamaya baþladýk.

Not:bally ve tiner gerçekten kafa yapýyor
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

rasta

UZUN ZAMANDIR ARACI ELLEMEYÝNCE BÝR KAÞINTI TUTTU VE BÝÞEYLER YAPALIM DEDÝM ..pardon büyük harf oldu
en büyüðünden 2 adet aydýnlatma taktýrdým,toto rahat etsin diye 2 adette sparco koltuk patlattým.
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Yevgeni

Bir tane de yarýþ tipi direksiyon montajlayaydýn hazýr kaþýnmýþken, 40 cm civarý bir Sparco da yönlendirmeye patlat..

rasta

hayda resimler gitmiyor
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

rasta

H.Orhun Arpad
O RH +
1971

rasta

H.Orhun Arpad
O RH +
1971

sonata007dr

araç çok güzel maþallah;

fakat koltuk rengi ile taban döþemelerinin rengi uygun deðil keþke siyah zemin döþemesi alsaydýnýz. yada koltuðunki farklý olsaydý.

rasta

aracýn içi koyu biraz freah olsun istedim,birde koltuk sürpriz oldu renk seçme þansým olmadý
H.Orhun Arpad
O RH +
1971