20 NÝSAN KAZDAÐLARI GEZÝSÝ

Başlatan Yevgeni, Şubat 19, 2007, 02:21:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 18 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Yevgeni

Þahaneydi evet.

Detaylarý kýsa zaman içre sitede yayýnda olacak, yani gezi hakkýndaki yazý, resimler ve arayüzü bitirir bitirmez videolar.

Gez gez bitiremedik lakin daðlarý. Uygun bir zaman diliminde bu kez kuzeyden girmeyi deneyebiliriz ayný dað sýrasýna. Bakalým zaman ne gösterir.

Gezinin rotasý yenilenmiþ olarak siteye eklendi..

yusuf

kaz daðlarý kadar ekip te süperdi.

ophtha

Bu süper ekiple, dört günlük  maceraya doyamadan gezimizi sonlandýrmak zorunda kaldýk.Zaman olsaydý da keþke kaz daglarýný karýþ karýþ  dolaþsaydýk.Mayýsda Sapancadan baþlayýp yuvacýga kadar uzanan güzergahda kesif gezisi planladýk. Sýrasýyla Sogucak yaylasý,altýoluk yaylasý Kartepe oteli ve kayak güzergahýndan geçip inönü yaylasý, menevþe yaylasý ve yuvacýk barajýndan tekrar sapanca merkeze dönüþ.  Gece tüm arkadaþlarla göl kenarýnda gölköy sitesinde  akþam yemegi ve günün kritigini yaparak eylenme  ve konaklama. Tüm nivaci arkadaþlar davetlimizdir. Bu resimler sapanca gölü ve etrafýnýn resimleridir.Geziye katýlacaklar bu manzaralarla karþýlaþacaklar.

ERCO

offfffff neler kacýrmýþýk  resimler cok super teþekurler iyi gecmiþe benziyor .sevindim sizin adýnýza .ama benim burasýsa iyidi servis verdim aracým birisi 1 ci geldi..
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Yevgeni

Yukarýdaki resimler Sapanca ve çevresinden. Erkan Mayýs'taki gezi için aragaz niyetiyle döþemiþ.

Kaz Daðlarý gezisinden fotoðraflarý henüz siteye yüklemedim, ama inceden bir tüyo anlamýnda aþaðýdaki gibiydi..

cihanhorasan

Eeee devamý vallahi çok merak ettim þimdi. :o
Yolun bittiði yerde Niva baþlar.

KONYA

Yevgeni

Devamý da Nivatr.com galeri bölümünde artýk yayýnda. Resimler galeriye eklendi..

ophtha

Yevgeni

Kullandýðýnýz internet tarayýcýsýný resetleyin. Yani cache'yi temizleyin, göreceksiniz..

efe

Oh oh...
Biz çalýþýrken arkadaþlarýmýz karýþ karýþ gezmiþler.
adalete bak yaww! >:(
Neyse bi gün sýra bize de gelir.
Fotolar süper.Yanlýz orda kendimi de hayal ettim de benim koca scorpionlar kesin çamurluða sürterdi oralarda.Onu bi halletmem gerekecek heralde.

dogan54

Fotoðraflardan anladýðým kadarýyla bir yerde kamp kurmuþsunuz.Gündüzleri gezip gece ayný kampa geldiðinizi düþünüyorum.Eðer öyle ise nerede kaldýnýz ve geceleri baþka yerde kamp kuracak iyi bir yer mi bulamadýnýz? Bu geziye malesef gelemedik.. yaza gidebilirsek bilgimiz olsun diye soruyorum.Ayrýca koordinat bilgilerini yüklemiþsiniz çok iyi olmuþ,gidebilirsem onlardan istifade ederek sizin gezdiðiniz yerleri adým adým dolaþabileceðim.Saygýlar.
4x4 baska,
NiVA baska..

ophtha

Pýnarbaþý denilen yerde kamp kuracak bir çay bahçesi gibi bir yer bulduk .Ama önceden fiyat konuþmadýgýmýz için biraz tuzluya geldi. Ancak yinede çok eylenceli ve keyifli bir yerdi. Üç gece çadýrlar burada kurulu kaldý. En eylenceli gün offroad açýsýndan 22 nisandý. Dagý çok iyi tanýmadýgýmýzdan bu alanda kamp yapmaktan vazgeçtik. Lakýn sonra piþmanda olduk. Bir daha gitsek müthiþ keþif alanlarý bulabiliriz diye düþünüyorum.

Tolga

Alıntı yapılan: ophtha -  Nisan 28, 2007, 12:11:15
  göremiyorum neden acaba

abi valla resim bekleyip duruyordum, iyiki yazdýn.
Tolga

cihanhorasan

Gerçekten þahaneymiþ.Bir dahaki sefere inþallah yanýnýzda olacaðým.Saðlýcakla kalýn dostlar.
Yolun bittiði yerde Niva baþlar.

KONYA

taiga

Benim içimde ukte kalan kamp ateþi olayýna girememek oldu... ;D

Lakin bir açýdan da iyi oldu. Sürekli çadýr kur sök araca yükle olayý insaný ziyadesiyle yoruyor. Sabit kamp yeri ve yüksüz araçla doðaya girmek cidden çok daha keyifliydi.

Kazdaðlarýnda milli parkta kamptý ateþti vb. olaylarýna kesinkes izin verilmiyor.

Gezinin ayrýntýlarýný vb. zaten gezi nolarýnda Yevgeni yazacaktýr.

Akabinde oraya gidecek arkadaþlarýn nasýl bir yol izlemeleri gerektiði konusunu hep birlikte daha detaylandýrabiliriz.

Kazdaðlarýný severdim. Bu geziden sonra resmen hayallerimin mekaný oldu... Emeklilikte oraya yerleþme olasýlýðým çok yüksek... :D