Ve iþte Huzurlarýnýzda LADA AVNÝ ! 31 AH 312

Başlatan alitutuncu, Mart 10, 2011, 03:10:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NÝVACI

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Haziran 08, 2014, 04:28:19
Deðerli büyüðüm, amacým sizi üzmek yada yormak deðildð. Farklý düsünüyoruz,ama asgari müþterekte uzlaþtýk diye düþünüyorum buda önemli olandý zaten. Abi hayattan emekli oldum demiþtin bir paylaþýmda, bende sana muhalefet etmiþtim yine, muhalefetimi yineliyorum,sizi gavur daðý gezisi icin tekrardan davet ediyorum.saygýlarýmla, kardeþin mehmet
Bazen istesekde ayný düþünemediðimiz anlar olur
Aklýn yolunun bir olduðu hepimizce malum
Kimseyi kýrmak becerilerimiz dýþýnda.
Davet için tekrar teþekkürler ayakta kalma sebebim uçan kaçan hayallerim.
dediðim gibi kapusuz þelaleri hala rüyalarýmýn antep baklavasý.
Tekrar teþekkürler bende sizleri Ýzmire beklerim
selamlar.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

av.mehmet

Sizi ben tam tanýmýyorum, fakat grubun aðýr abisi olduðunuzu hemen anladým :) rahatsýzlýðýnýz dolayýsýyla acil þifalar diliyorum. Antepten güzel ve aydýn Ýzmir' e saygý ve selamlarýmý gönderiyorum
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

bkerti

Merhaba abiler,
Koyunu kuzuyu buzaðýyý et yýðýný olarak görenlerin, ördeði býldýrcýný av hayvaný olarak görenleri kýnamasý; her ikisininde kedi kesen birini görse sapýk demesi çok ironik :)

O deðil de Ali abi þimdi bende o döþemeyi kaldýrsam altýnda ne görürüm o kadar pas çürük bulur muyum korkusu sardý. Eve gideyimde bir bakayým. Ama ustalýk baþka birþey keþke maharetim olsaydý da bende nivamý yapabilseydim. :)

Maestro

Alıntı yapılan: bkerti -  Haziran 09, 2014, 08:24:58
Merhaba abiler,
Koyunu kuzuyu buzaðýyý et yýðýný olarak görenlerin, ördeði býldýrcýný av hayvaný olarak görenleri kýnamasý; her ikisininde kedi kesen birini görse sapýk demesi çok ironik :)

O deðil de Ali abi þimdi bende o döþemeyi kaldýrsam altýnda ne görürüm o kadar pas çürük bulur muyum korkusu sardý. Eve gideyimde bir bakayým. Ama ustalýk baþka birþey keþke maharetim olsaydý da bende nivamý yapabilseydim. :)

nerede o eski ustalar..  ???    ( iþini hakký ile yapan ender sayýdaki Usta!larý tenzih ederim )   þimdi eline anahtar alan piyasaya çýkýyor..   emin olun Müsait bir yer ve zamanýnýz olsun , yavaþ yavaþ alasýný yapabilirsiniz..

bkerti

Vallahi abi ben korkuyorumda dokunmaya. Hiçbir bilgi yok deneyim de yok. Ama alt saca bakacaðým mesai ve antreman bitince. Çürük kýrýk ezik varsa ziftli kaðýtla kapalama olayýna girerim bende belki :)

Maestro

Alıntı yapılan: bkerti -  Haziran 09, 2014, 01:34:42
Vallahi abi ben korkuyorumda dokunmaya. Hiçbir bilgi yok deneyim de yok. Ama alt saca bakacaðým mesai ve antreman bitince. Çürük kýrýk ezik varsa ziftli kaðýtla kapalama olayýna girerim bende belki :)

bunlar zahmetli iþlerdir , zaman ve  mekanýn varsa sorun olmaz   ve lakin  bunlar yok ise iþte o zaman iyi bir ustaya emanet edeceksin.. sor soruþtur , bulursun..

NÝVACI

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Haziran 08, 2014, 10:14:52
Sizi ben tam tanýmýyorum, fakat grubun aðýr abisi olduðunuzu hemen anladým :) rahatsýzlýðýnýz dolayýsýyla acil þifalar diliyorum. Antepten güzel ve aydýn Ýzmir' e saygý ve selamlarýmý gönderiyorum
Ertaðfurullah abilik ne haddimize.
Dostlarýmýza göre biraz daha fazla zaman öðüttük.
Onlarýn saygýlarýndan her naneye salça olur hale geldik.
Þifa dilekleriniz için sað olun.  Rabbim sizleri korusun.
Tescilli Gazi diyarýna selamlar olsun.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

berkayonwheels

Avni avniye olmuþtur þimdiye altýnda dönen mevzulara bak :D
...and to hear the lamentation of their women

av.mehmet

Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

bkerti

Foruma geldiðimden beri ben baya hortlattým. Zombilerin þafaðý yaptým ortalýðý :)