34 TV 3658 Niva 2001

Başlatan kaneruslu, Kasım 05, 2010, 05:38:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kaneruslu

Gürolun yeni aracý , 2001 model ve 28.000 km de ilk sahibinden aldýðýmýz warn 6000 winç (3 kere çalýþtýrýldý :) )

Yeni aracý hayýrlý olsun.

farmacc

Kaner teþekkür ederim,eline saðlýk..Araç yenileyenler konvoyuna katýlma zamaný gelmiþti ..

Harun

Gürol hayýrlý olsun,çiçek gibi araç valla güle güle kullan.

colins

Gürol hayýrlý olsun kazsýz belasýz sürüþler.
Ercovada olmama sebebini bunamý yorumlasak acaba

ecirman

Hayýrlý olsun.Güzel günlerde kullan Gürol...
TB1BG    Lada Niva 1.7i   2003

farmacc

Teþekkür ederim, Ercova yý istedim ama yetiþmedi araç.

Emirhan

En büyük Necati

wastiee

abi güle güle kullan :) tek nokta enjeksiyonlarý görünce ayrý seviniyorum, benimkinin 140000km genci, beki ayný anda çýkmýþlardýr fabrikadan :)
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

vosdost

Hayýrlý uðurlu olsun. Gule gule kullanýn.

Aklýma takýldý kusurabakmayýn. Vinç radyatöre giren havanýn büyük bir kýsmýný engellemiþ. Aracýn hararet yapmasýna sebeb olabýlýr. Faný buyutmek cözüm olabilir ama en iyisi výnç tanponu yaptýrýp výncý býraz daha asagýya almaktýr.

kaneruslu

Araçda yeni model çift fan olduðundan hararet problemini ortadan kaldýrdýk

MuZiP_06

Ustam bu keçi deðil KIR AT mubarek :) Çok diri ve temiz görünüyor.Güle güle,bolçamurlu ve hoplaya zýplaya kullan emi :) Ýnþallah bana da böylebir kýrat denk gelir de bende artýk tam anlamýyla bi Nivacý olurum.Sagolsun  bizim ANKARA tayfasý ile biraz gezdik ama böyle tasýma suyuyla da deðirmen dönmiyi :( Bende artýkýn bir geçi istiyim :( . Saka ve benim heveslerim bir yana Ustam sabýrsýzlýkla modifiyeli halini merak ediyoruz,fotoðraflý anlatýmlarýnla bekliyoruz yazýlarýnýzý.Güle güle kullanýn Allah kaza bela vermesin.Saygýlar..