Suzuki Samurai - 16 JCF 22

Başlatan kocaali, Eylül 29, 2010, 10:51:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kocaali

çok teþekkür ederim, saðolun..

yok yok, henüz bi aksiyon yapmýþ deðilim, fotolarý daha önceden Ýnegöl Boðazova civarýnda çekmiþtim, direksiyondaki Serkan abi..
No mud, no fun...

seko

Mehmet burdanda hayýrlý olsun diyeyim.
allah tekerini düz bastýrsýn.

kocaali

Alıntı yapılan: seko -  Eylül 30, 2010, 10:10:08
Mehmet burdanda hayýrlý olsun diyeyim.
allah tekerini düz bastýrsýn.

saðolasýn abi, teþekkür ederim :) sayende iki gündür pek keyifliyim.. iþe bile samu'yla gidip geliyom..  :)
No mud, no fun...

reis28

Hayýrlý olsun samurayin Mehmet kardeþim gercekten güzel makina iyi günlerde kullan
DURSUN USTA 05364629668

kocaali

Alıntı yapılan: reis28 -  Ekim 01, 2010, 12:01:31
  Hayýrlý olsun samurayin Mehmet kardeþim gercekten güzel makina iyi günlerde kullan

teþekkür ederim Dursun Ustam, yavaþ yavaþ varýcaz tadýna :)
No mud, no fun...

kocaali

samu'nun jantlarýný off-set ile deðiþtirmek istiyorum, þu anda üzerinde göbekleri ters çevrilmiþ niva jantý var.  OK'lar yeni olduðu için farklý bir lastik almayacaðým, off-set janta OK'larý takacaðým.

Forumdaki jant/lastik baþlýklarýndan okuyup anladýðým kadarýyla Çarpýþantürk'ün yaptýðý jantlarda OK için 6.00/16 uygun oluyor ancak yarým off-set ve tam off-set arasýnda kararsýzým; aþaðýdaki sorularýn cevabýný bilen var mýdýr??

- yarým off-set'de lastik dýþ kenarý göbekten ne kadar dýþarý çýkýyor?
- tam off-set'de lastik dýþ kenarý göbekten ne kadar dýþarý çýkýyor?
- her ikisi için de denemiþ olan arkadaþlarýn olumlu/olumsuz geribildirimlerini alabilir miyim?

teþekürler...
No mud, no fun...

kocaali

bu fotoðraftaki jantlar yarým off-set'tir di mi??
No mud, no fun...

Yevgeni

Tam offset, Zuki'de sorun olmaz sanýyorum. Niva'nýn çamurluk aðýzlarýna sürtme yapmýþtý bu offset..

kocaali

o zaman tam off-set'le yola devam etmek uygun olacak gibi..
No mud, no fun...

Ekrem Usta

hayýrlý olsun iyi günlerde kullan bol camurlar. ;)

thkuzuoglu69

Güle güle kullan arkadaþ, hayýrlýsý olsun.
...........

kocaali

No mud, no fun...

reis28

Üstat niva için ofsetli olan jant samurayide normal olur samu için ofset ise jantýn göbeginin iyice iceri cekilerek tam ofset olur yada spacer kullanarak bu iþlemi gercekleþtire bilirsiniz
DURSUN USTA 05364629668