Lada Niva 1997 Yenileþtirme ve Modifikasyon

Başlatan kaneruslu, Aralık 30, 2009, 07:41:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bymuammer

abi harika oluyor gerçekten zon halini sabýrsýzlýkla bekliyorum...

NÝVACI

Tam beceremiyorum ama bu konuyu bir kenarda saklayýp.
Tplama meselerini açan herkese bu iþ böyle yapýlýr diye göstermek istiyorum.
Allah kesene kuvvet versin
güle güle kullan.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

diff-lock86

Abi harika oluyo valla sýfýrdan farksýz olcak,sonucunu 4 gözle bekliyoruz.Bu arada yükseltme vinç vs. gibi extralar uygulacakmý keçiye?
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

kaneruslu

Araç toparlanýrken yükseltme iþlemini belli ölçülerde yapacam , araç bittikten sonra vinç þnorkel tampon vb ekipmanlardan sonra aksesuarlarýnýda tamamlayacam

kaneruslu

Bunlar ilk aksesuarlarýmýz takýlmayý bekliyorlar.Sparco ralli tip paçalýklar , momo kaput mandalý ve sparco pedal seti

Isýya dayanýklý Blok ve kapak boyama 1.kat boyasý kurumamýþ hali.2 . kat atýlacak

niva087

sabýrsýzlýkla beklýorum son halini ...
Araç:Niva
Model:1992
Renk:Beyaz

Bursa

diff-lock86

Kýrmýzýda yakýþmýþ hani 2.katta dahada enfes olcak.
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

kaneruslu

Taban sac bileþim yerleri teroson mastik ile kapatýldý üzeri pütür ile 2 kat kaplandý

kaneruslu

Monroe Advanture

Tek tüp ve çift tüp gaz basýnç teknolojisi vardýr.Mükemmel lastik ve yol temasý saðlar.
Yolda ve arazide yüksek performans saðlar.Aðýr çalýþma þartlarýna uyumludur.Güçlü ve dayanýklýdýr.

STOP RENKLENDÝRME

H@K@N

Elinize saðlýk,geliþmeleri ilgiyle izliyorum.

Monroe Advanture lerin fiyatý nedir ve nerden temin edile bilir? Bu konuda yardýmcý olursanýz sitedeki diðer arkadaþlarýdea bilgilendirmiþ olursunuz.
Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

bymuammer

Alıntı yapılan: H@K@N -  Ocak 29, 2010, 07:37:44
Elinize saðlýk,geliþmeleri ilgiyle izliyorum.

Monroe Advanture lerin fiyatý nedir ve nerden temin edile bilir? Bu konuda yardýmcý olursanýz sitedeki diðer arkadaþlarýdea bilgilendirmiþ olursunuz.

+1 bende bu konuda bilgi istiyorum.

bu arada harika gidiyor...

Yevgeni

Kaner, arkalar için de uygun Monroe Adv. Trophy var mý?

kaneruslu

Niva için monroe adv yok uzun zamanda gelmeyecek.Monroe türkiye ile ortak bilgi çalýþmasý yaparak niva ölçülerine yakýn ön ve arka amortisör kullanýldý.Kriter alýnýrken açýlma kapanma ölçüleri ve taþýma kapasitesi göz önüne alýnarak yapýldý.Takýlan amortisörlerin niva amortisör ölçülerine göre önde 3 arkada 7 cm fazla açýlma kapasitesi var.Kapanma ölçülerinde sýkýntý yok.Amortisörleri araç toplandýktan ve arazi ve günlük kullanýmda test ettikten sonra ancak sizlere tavsiye edebilecem.

murat067

abi bilmiyorum belki haddimi aþýyorum ama...  ::)
kaner usta ya benim nivayýda böle yapacaz yada .... sen nivayý yapýnca aracýný zorla alacaz...  ;D
yadasý yok iþte daha öncede bahsetmiþtim iyi bir elden geçmesi gerekiyo...  :D
saygýlar
niva kaçamak aþka benzer...

kaneruslu

Nasýl istersen öyle yaparýz hocam  :D Kaç model senin araç?