35 U 9115

Başlatan akademic, Haziran 24, 2009, 11:39:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kocaali

çok hoþ araç, tadýný çýakrtýn hocam..
No mud, no fun...

seko

Cillop gibi.
Ademi kardeþim allah tekerini düz bastýrsýn.

akademic

eyvallah serkan kardeþim saðol...

reis28

adem kardeþim gercekten güzel keci güle güle kullan
DURSUN USTA 05364629668

akademic

teþekkürler dursun ustam saðolasýn..

serdartan

ademi   kardeþimin arabasýna dün bindim allah kazasýz belasýz binmek nasip etsin inþaallah..... :)
Tan Oto Klima Elektrik

akademic

çamuluk içi davlumbaz ve Ön kartel koruma yý dün monte ettik. parça temini için cenker'e ve çaðaty'a, montajý yapan erco ve veli'ye teþekkür ederim.

cenker

enfes olmus dostum gule gule kullan
divers do it deeper

dora

Dostum hiç Akdeniz ünv.  ile baðlantýn oldumu fotolardan siman hiç yabancý gelmiyor.
Niva 1041-firefly-Atlantis

ERCO

güle gül kullan dostum ;D
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

NÝVACI

Ademi tekrar güle güle kullan. Çok yakýndayýz uygun zamanýnda görüþelim.
ön koruyucu çok güzel olmuþ keyifli gezilerde kullan.
kalýnlýðýný merak ettim ben iki mm den kendim yapmayý düþünüyordum.
kalýnlýðýndan memnunmusunuz.
Selamlar
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

akademic

Arazide olmam sebebi ile geç cevap verdiðim için özür dilerim.
Dora kardeþim Akdeniz Ünivle baðlantým olmadý hiç Ege Ünivdeyim ama Antalya taraflarýna çok geldiðimden belki tesadüf etmiþizdir.
Burhan abi ön muhafaza kendin yaptýrmaya deðmiyecek kadar hesaplý ve muntazam kalýnlýðý 3mm takýlmasý çok kolay herþeyin yeri hazýr ve çok rahat ettim bu arazide tavsiye ederim. Çamurluk dodikleri ise ok larla biraz sürtme yaptý onun dýþýnda sorun olmadý

ssbman

Hocam kazasýz belasýz güzel sürüþler dilerim . Aracýn gerçekten güzel . Öndeki vincin teknk detaylarý ve fiyatý onusunda biraz bilgi verebilir misin ?

akademic

vallahi vinci benden önceki arkadaþ taktýrmýþ.. çok güçlü bir vinç deðil 1200 kilo çekiyor  + palanga ile bu iki katýna çýkabiliyor. Anladýðým çin malý 350 euro civarýnda ben kullanmadým hiç erco denemek amacýtyla tata çekmiþ sorun olmadý dedi.markasýný yazarým.

ssbman

Anladým hocam . Ama fiyat çokmuþ 350 avro 700 liraya gelirki 800-900 e t-max var 3 tonluk ...