20 R 9578 DENÝZLÝ NÝVA

Başlatan Makrakanta, Haziran 22, 2009, 06:43:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Makrakanta

Nivacýnýn halinden nivacý anlarmýþ iyi dilekleriniz için hepinize teþekkür ederim.,
1 aydýr korka korka þehiriçinde böyle geziniyorum ama þimdilik trafikte problem çýkmadý inþallah bundan sonrada çýkmaz.
Ercan usta Ýstanbuldaki toptancýnýn adres bilgilerini sana göndereyim oradan direk getirtebilirsin.
Aldým bir Niva çýktým daðlara Mevlam kayýra 2006 M

NÝVACI

Bagaj mutlaka aþaðý alýnmalý komþunun arabasýndan emanet alýnmýþ gibi duruyor,yanlardaki ayak sayýsý üç olmalý jant kapaklarý kibar çocuk havasý veriyor
ön panjur çok boþ görünüyor önde iki büyük iki iki küçük birbirini eþleyen yada
sadece iki büyükle zenginleþtirilebilir.
güle güle kullan.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Makrakanta

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Ağustos 31, 2009, 12:58:27
Bagaj mutlaka aþaðý alýnmalý komþunun arabasýndan emanet alýnmýþ gibi duruyor,yanlardaki ayak sayýsý üç olmalý jant kapaklarý kibar çocuk havasý veriyor
ön panjur çok boþ görünüyor önde iki büyük iki iki küçük birbirini eþleyen yada
sadece iki büyükle zenginleþtirilebilir.
güle güle kullan.
Ah Burhan abicim ustalarý biliyorsun, bu sepetin ayaklarý yüksek olmuþ keselim dedim iþte þööle olur bööle olur araca yakýn olursa sepetin altýndan rahat hava akýmý geçmez aracý tutar vs bin dereden su getirdi bende iyi mademki dedim öyle taktýk kaldý.Diðer tavsiyelerin için saðol.Bu arada Gezenbilirin Bozdað etkinliðinde resimdeki sizdiniz deðilmi.Sakallý olan.Ercoyu tanýdýmda Burhan abi deyince heralde dedim bu bizim Burhan abi.
Aldým bir Niva çýktým daðlara Mevlam kayýra 2006 M

NÝVA69

LPG olayýnda senelik kilometre ve amorti süresi hesabý yapýlmalý derim...

Sanýrým sadece haftasonlarý binilen araçlar için gereksiz olabilir...

Ancak kilometrede 200 YKRÞ yakýyorum, siz 500 demiþsiniz...

500-200=300 hadi 200 diyelim yani yarýyarýya olsun...

"Senede 10 bin kilometre yapan bir NÝVA için aradaki fark yaklaþýk 2.000 TL eder"...

Mesela; 18 ayda toplam 40 bin KM'den fazla yol yapmýþým...

Yaklaþýk tasarrufum = 8 bin TL. (2. el bir NÝVA :))

Kýsacasý tek kelimeyle TAVSÝYE ederim... (olayýn ÇEVRE boyutunu hiç saymýyorum).

LPG&CNG HAKKINDA 2 YARARLI SÝTE;

www.lpghaber.com

www.tlpgder.org.tr
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

NÝVACI

Evet benim birgün yüzyüzede tanýþýrýz Ýnþallah selamlar.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

kemanvirtiyozu

Abi geç cevap yazdýðýmý biliyorum ama dayanamadýðým için yazýyorum yemin ederim anlattýklarýndan baþým döndü ve ben bile sanki bunlarý kendi aracýmda kullanýyormuþum gibi heyecanlandým harikasýn bende de merkezi kilit hastalýðý var keçime ve sen fazlasýný döþenmiþsin bayýldým kazasýz belasýz sürüþler dilerim ayrýca araç çok güzel
Baþýmýn üstünde yeriniz var...
05395938359