SUZUKI SAMURAÝ SJ 410

Başlatan reis28, Nisan 02, 2009, 05:57:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seko

Alıntı yapılan: Mudanyalý -  Nisan 04, 2009, 12:43:03
eline saðlýk kankim...saðol.

ne demek

ancinsan samu gururla sunar ...

videoda çok belli deðil ama
eðim gerçekten çok fazla

reis28

samunun 850 kg olmasý arazide büyük avantaj hafif ve kücük hacmi yer cekimini alt etmesinde büyük avantaj fakat dar dingil acýklýgýda bazen dez avantajonun için teker izlerini 30cm kadar dýþa acýcaz ayný orandada yukarý yükselecek arac akserasyon acýsý sanýrým 120cm gibi olacak benim samuda
DURSUN USTA 05364629668

seyhan

Abi sen Samu'yi böyle birþey yapmayý düþünüyorsun herhalde

http://www.youtube.com/watch?v=zHRiWMvNjkc
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

reis28

evt hemen hemen ayný fakat bizimki daha iyi olacak camel parkurunu otobanda gider gibi gececek yapýldýktan sonra
DURSUN USTA 05364629668

dora

Video güzel beðendim izlerken bile çok keyif aldým ki siz yaþadýnýz!...
Niva 1041-firefly-Atlantis

reis28

evt nejat abi hemen hemen ona benziycek ben o aracý tanýyorum o aracta sadece kupa samu motor dahil farklý benim aracýn akserasyonu ondan daha iyi olacak o arac ayný zamanda suratli bizdeki surat yapmýycak sadece engel aþacak 1.vites low ama düz duvara týrmanacak
DURSUN USTA 05364629668

reis28

DURSUN USTA 05364629668

feyzullah

abim hayýrlý olsun size þapka kaldýrýyorum gülem güle iyi günlede kullanmanýzý diliyorum

Yevgeni

Alıntı yapılan: babacandar -  Mayıs 20, 2009, 09:49:28
Birde böyle birþey var...
http://www.youtube.com/watch?v=AadCI7s0W5w&feature=related

Bu abinin sadece görünüþü Samurai.
Portal aks cihazda uygulanabilecek nihai hamle. Reis de bir ara bunu düþünüyordu netekim..

reis28

þu yukardaki resimdeki kýrmýzý samu tam benim þimdidki yapmak için ugaraþtýgým arac  dingilerin akserasyonu ayný kýrmýzý aractaki gibi olacak  bu gün itibarýyla samunun sökülmedik civatasý kalmadý þaseyi kupadan ayýrdým þaseyi komple boþalttým tüm mekanik dagýldý direksiyon kutusu difler þanzýmanlar bügünden itibaren mekanikleri elden gecirerek geri toparlamaya baþlýyorum bu gün direksiyon kutusu revize edildi ve toparlandý zaman içinde ön difransiyel ve ön düzen revizeedilip toparlanacak aracýn beni þaþýrtan yaný difleri ve þanzýmanlarýnda hiç bir diþli aþýnmasý ve bilya bozulmasý yok gayet iyi durumdalar sanki benim için saklamýþ eski sahibi þase kumlanacak ve boyanacak aracta mat siyah renk veya haki yeþil düþünüyorum sizler neyi tercih edersiniz arac koyu tonlarda olursa þasenin rengi ne olabilir bu konularda fikirlerinizi bekli yorum
DURSUN USTA 05364629668

tembelreis

:)selamlar üstadým. pas 11 e yaptýklarýnýzdan beri sizi hayranlýkla izliyorum.naçizane fikrimi belirtmek isterim.kasayý mat siyah,haki yapacaksanýz þase dif.ve dingillerde fosforlu kýrmýzý, fosforlu yeþil gibi çarpýcý renkleri kullanmaya ne dersiniz?gözü olanda görsün olmayanda görsün.sizlere fikir vermek haddimiz deðil ama gönlümden geçenleri yazmak istedim .samuyu da güle güle kullanýn saygýlar
tahsin :)
ulaþýr menzil-i maksuda aheste giden

reis28

Alıntı yapılan: tembelreis -  Mayıs 21, 2009, 12:57:26
:)selamlar üstadým. pas 11 e yaptýklarýnýzdan beri sizi hayranlýkla izliyorum.naçizane fikrimi belirtmek isterim.kasayý mat siyah,haki yapacaksanýz þase dif.ve dingillerde fosforlu kýrmýzý, fosforlu yeþil gibi çarpýcý renkleri kullanmaya ne dersiniz?gözü olanda görsün olmayanda görsün.sizlere fikir vermek haddimiz deðil ama gönlümden geçenleri yazmak istedim .samuyu da güle güle kullanýn saygýlar
tahsin :)

tþkler tahsin hocam ben hala renkler konusunda kararsýzým onum için fikirleriniz benim için önem arz eder fikirlerinizi sunmakta esirgemeyin lütfen memnun olurum
DURSUN USTA 05364629668

NÝVACI

Reis geliþmeler ne alemde yaz yarýyý buldu bile.
arasýra geliþmelerden bilgilendir.
Kolay gelsin selamlar.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Yevgeni

Þase gövdeden ayrýlmýþ, gövde 4 tekerlekli bir taþýyýcýnýn üzerinde kaportaya gireceði zamaný bekliyor. Þase de onun yanýnda yatýyor.

Aktarma organlarý sökülmüþ, daðýtýlmýþ, bir kenarda revize edilecekleri zamaný bekliyorlar.

Motor ve þanzuman, hatta 2 þanzuman, kardeþ motorun gelmesini bekliyor.

Lastikler uykuda ama daha büyük ebatta ayný cins lastikler onlarýn uykusunu daim kýlacak.

Görünen bu, þimdilik..