16 Mayýsta Antalya da kar þov...

Başlatan dora, Mayıs 10, 2010, 10:26:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Uður ÝNAN

Yevgeni

Konu dahilindeki muhabbetin (muhabbet: sevgi, sevme, sohbet) muhataplarý dýþýnda konu dýþýndaki katýlýmcýlarý dahi kýrýcý hale geldiðini gördüðümüzden dolayý ve genel forum sözleþmesinde üye olurken okuduðunuzu varsaydýðýmýz kurallar gereði yazýlan mesajlarýn bir kýsmýný sildik.

Hepimizin bildiði üzere internet ortamýndaki en basit yazýþmalar bile mimik, ifade, ses tonu gibi ifadelerden yoksundur, bazen bir virgül örneðin yanlýþ yere konduðunda cümle anlamýný deðiþtirebilir.

Bu site ve forum genelinde beklentimiz asgari müþterekte katýlýmcýlarýn birbirlerine olan saygýsýný yitirmemesidir.

Daha dikkatli olmamýz dileðiyle..

persumer

sayýn yavuz bey, biz nerede nokta nerede virgül koyacaðýmýzý bilen insanlarýz. Sizde lütfen bu yorumlarýnýzý genelleyerek deðil hedef göstererek yaparsanýz, amacýnýza ( amacýmýza ) ulaþabiliriz. Bu þekilde bizde rahatsýz durumda kaldýk. Rica ediyorum açýklamalarýnýzda konuþmayý yazmayý ve okumayý bilmeyen insanlar ile bizleri lütfen tenzih ediniz.
Saygýlar sunarým.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

niva07

konu bizlerin elinde olmadan istenmeyen bir noktaya gitti. görünüþte evet hoþ durmadý ama kimsenin planlayarak veya isteyerek götürdüðü bir nokta olmadýðý için, yani kasýt taþýmadýðý için kimsenin birbirine kýrýlmasýna lüzum olmadýðýný düþünüyorum. Sayýn yavuz abi'nin de zaten bilinen demokrat kiþiliði ve yerinde bir üslupla konuyu toparladýðýný düþünüyorum. doðru olan þudur ki amacýmýz muhabbettir, sevgidir, saygýdýr.. Gezilerimiz, sohbetlerimiz, resimlerimiz hep þýk olsun gayemizdir. Bu çerçevenin dýþýna çýkmak hiçbir zaman amacýmýz dahili olmadý. Hepinize sevgi ve saygýlar, muhabbetle..

Uður ÝNAN

niva07

günaydýn uður abi nasýlsýn ? Hayýrlý iþler

Uður ÝNAN

saðolasýn selim cim iyiyim sizde nevar neyok

niva07

rutin þeyler Uður abi.. çok þükür :)

krosofrot

arkadaþlar, selam, izmir,e gelen varmý ?.
HÝÇDURMASAM

mulker

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mayıs 25, 2010, 11:05:05

Konu dahilindeki muhabbetin (muhabbet: sevgi, sevme, sohbet) muhataplarý dýþýnda konu dýþýndaki katýlýmcýlarý dahi kýrýcý hale geldiðini gördüðümüzden dolayý ve genel forum sözleþmesinde üye olurken okuduðunuzu varsaydýðýmýz kurallar gereði yazýlan mesajlarýn bir kýsmýný sildik.

Hepimizin bildiði üzere internet ortamýndaki en basit yazýþmalar bile mimik, ifade, ses tonu gibi ifadelerden yoksundur, bazen bir virgül örneðin yanlýþ yere konduðunda cümle anlamýný deðiþtirebilir.

Bu site ve forum genelinde beklentimiz asgari müþterekte katýlýmcýlarýn birbirlerine olan saygýsýný yitirmemesidir.

Daha dikkatli olmamýz dileðiyle..

Sevgili Yavuz Bey

Yazdýklarýnýzda son derece haklýsýnýz sevgi saygý çerçevesi; Ancak ben þahsým adýna hedef belli etmenizi isterdim.Çünkü bizim ekip arkadaþlarýmýz içersinde en az tahsil görmüþ olaný bir üniversite bitirmiþtir.Tbiki hepisi nerede nazýl davranýlmasý gerektiðini iyi bilen insanlardýr.Ancak ekip dýþýndaki insanlarýn saldýrýsýna (sözlü) maruz kalýndýðýnda herbirimiz ayrý ayrý tepkimizi belirtdik . Biraz sert mi oldu evet sert oldu azmý oldu evet az bile oldu.Tekrar ben derimki keþke hedef belli etseydiniz de bu radddeye gelmeseydi olay baþlatan ben isem dahi beni siteden uzaklaþtýrsaydýnýz .Bildiðiniz üzrebizim ekibin açtýðý konular(antalya)hep enfazla ziyaretçiyi ve en fazla katýlýmý saðlamýþtýr siteye  yani bir nevi can vermiþ idik bu sanal alaeme ama artýk bizim ekipden kimse uðramýyor buralara.Size ve sitenize baþarýlar dilerim....

taiga

Sevgili hocam,

Bu forumda moderasyon iþleyiþi neredeyse hiç yoktur...

Çünkü gerek duyulmaz...

Moderatör olarak bizlerin yaptýðý sadece spam olarak üye olup reklam mesajlarý atanlarý ayýklamaktýr...

Bunca senedir mesajlara müdahalemiz bu topik haricinde yalnýzca bir kez olmuþtur...

Bu forumun tek amacý vardýr, o da haberleþmeyi kolaylaþtýrmak ve bilgiyi ortak zemine çekmek...

Onun dýþýnda hitimiz çok olsun, ziyaretçimiz fazla olsun gibi bir kaygý hiç bir zaman taþýmadýk...

Kararýnýza üzüldüm, ancak takdir sizindir...

En azýndan Antalyaya yolumuz düþtüðünde ateþ baþýnda sohbeti harlayacaðýmýz dostlarýmýzýn olduðunu bilmek bile bize mutluluk veriyor...

Herþey gönlünüzce olsun...