iþteeee yeni kocaoðlanýn ilk resimleri

Başlatan persumer, Mayıs 05, 2010, 08:25:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

persumer

Uður abim güle güle kullan demek istiyorum ilk önce. Bu alet gerçekten zorladý beni ama güzel bir iþ çýktý diye düþünüyorum. mekanik aksam 2 iþ günü elektrik aksamý 1 iþ günümü aldý. Ama esere bakýnca diyecek biþey yok, özünde çok saðlam makina. Önce resimleri veriyorum daha sonra detaylarý ile neler yapýldýðýný anlatacaðým. Tekrar güle güle kullan Uður abi....
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

persumer

bu arada arkadaþlar þunu da ekleyeyim, logo çalýþmasýna profesyonel olarak bugün baþlanýlmýþ durumda, çalýþmalarý hepinizle paylaþacaðýz.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

dora

Niva 1041-firefly-Atlantis

Uður ÝNAN

kardeþim öncelikle çokk teþekkürlerr eline saðlýk :) ama daha önemlisi arabalarýn hepsi bizim çünkü biz tekiz bu nedenle karakýzdan çýtýra suziden doraya hepsini hepberaber gülegüle kullanalým :)

persumer

kocaoðlanýn yapacaklarý bunlar ile sýnýrlý deðil, bu görüntüden tam 15 dk önce ve 25 dk sonra zalim bir yere týrmandý kendisi :) vokan yetiþtirebilirse seyredebiliriz buradan. maaþallah maaþallah. uður abi senin makina biraz küçüldü desem, suda çekti desem yutarmýsýn acaba :) :) :) :)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

dora

Ýþte bizim özümüz bu.....diyecek tek kelime yok.!Olamazda .Oluþum içindeki herkes çok deðerli.

persumer

HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

dora

persumer

oooollllleeeeeeeeeeyyyyyyy. çok zevkliydiiii. aslan kocaoðlan.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

niva07

Uður abi güle güle kullan, ben þahsen çok beðendim.. Yapanýn ellerine saðlýk, ama bu arabanýn hakkýný vermek lazým :D Dumanýna kuvvet, bereket..

niva07

camel'larý yapýþtýrdýnýz mý millet

persumer

niva07 ben görevimi yaptým herkese daðýttým. yarýn kocaoðlan ve suzide yerini alacaklar ;)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

niva07

persumer, 4 tane araba güneþliði ayarladým çalýþtýðým firmadan, tüm ekip üyelerine birer tane.. geçerken uðrarsan vereyim :)

persumer

anlaþýldý baba ben her akþam senin oradan bir geçicem galiba ;)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA