offroad07 25 nisan rotasý.

Başlatan Uður ÝNAN, Nisan 21, 2010, 12:19:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

niva07

uður abi biz arabalara cüsse katmaya çalýþýyoruz bu tür atraksyonlarla, sizin arabanýn maþallah cüsseye ihtiyacý yok, adý kocaoðlan zaten :D  size de o yakýþýyor yani..

dora

Niva 1041-firefly-Atlantis

niva07

persumer, bugün hanýma akþam zarf attým, hiçbiþeyi halledemedik herþey yarým kaldý vida bile takamadýk dedim almaya giderken.. o da biraz üzüldü, bütün gün bir hiç uðruna mý çalýþýp didindiniz filan dedi.. evet dedim ya, kýsmet deðilmiþ yetiþtiremedik dedim. 30 dk sonra iþyerinin kapýsýndan alýrken gözleri faltaþý gibi açýldý :D bu ne yaaaaaa dediii, harika olmuþ filan... çok beðendi onun da teþekkürlerini iletiyorum

persumer

saygýlarýmý sunuyorum. bir insaný mutlu edebilmek kadar güzel biþey dünyada var olmasa gerek. en az sizin kadar mutlu ve heyecanlýyým. güle güle kullanýn.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Uður ÝNAN

Alıntı yapılan: niva07 -  Nisan 23, 2010, 09:57:18
uður abi biz arabalara cüsse katmaya çalýþýyoruz bu tür atraksyonlarla, sizin arabanýn maþallah cüsseye ihtiyacý yok, adý kocaoðlan zaten :D  size de o yakýþýyor yani..

selimcim haklýsýn ortada bir cüsse var ama bu araba cüssesi deðil bizim arkadaþlýðýmýzýn cüssesi :)

persumer

HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

dora

Katýlýyorum.......hemde sonuna dek!
Niva 1041-firefly-Atlantis

niva07

Uður abi öyle bir laf ediyosun ki yani, cuk oturtuyorsun :) saygýlar sunuyorum

Uður ÝNAN

musa katan uyudunmu neredesin pazar sabahý 8.30 marþ toplanma yeri :)

niva07

Alıntı yapılan: uður ÝNAN -  Nisan 23, 2010, 10:39:44
musa katan uyudunmu neredesin pazar sabahý 8.30 marþ toplanma yeri :)

uður abi þunu 9 yap, 8 de uyanýyoruz zaten 9'da ancak varýyoruz :D

Uður ÝNAN

selimcim bu hafta zaten baþkan yok :) baþkan yardýmcýsýyla gidiyoruz saati belirleyen perçin ;D ;D ;D

persumer

estaðfurullah abi. baþkan bilgi olarak yani. ben doranýn lastiðindeki taþ olamam bu açýdan. kardeþimin hakkýný yemeyelim. rota uzadýðý için gün yetmiyor, malum bizim murat abiyle olan faaliyette zaman sorun oldu. o yüzden erken kalkan yol alýr mantýðý yani.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Uður ÝNAN

Alıntı yapılan: persumer -  Nisan 23, 2010, 10:53:39
estaðfurullah abi. baþkan bilgi olarak yani. ben doranýn lastiðindeki taþ olamam bu açýdan. kardeþimin hakkýný yemeyelim. rota uzadýðý için gün yetmiyor, malum bizim murat abiyle olan faaliyette zaman sorun oldu. o yüzden erken kalkan yol alýr mantýðý yani.

elbette öylede baþkandan sonrada biz senin lastikte çamur olamayýz kardeþ  :D yiteriz valla daðlarda :D :D :D

niva07

abiler 8.30 da yola çýkýyorsak birisi beni saat 7 de artýk tencereyle mi uyandýrýr, tenceretýkýrdar mý týkýrdamaz mý bilemicem yani.. birinin beni uyandýrmasý lazým ama :D:D

persumer

yaw uður abim valla utandým ne demek, sizler varken ben ne anlarým bu iþlerden, zaten herkes cüssesinden anlaþýlýyo yani :)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA