offroad07 25 nisan rotasý.

Başlatan Uður ÝNAN, Nisan 21, 2010, 12:19:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Harýmyurt faaliyetine foto attým þimdide videolardan yükleyeceðim biraz geç oldu ama!....
Niva 1041-firefly-Atlantis

persumer

abicim pazara alýcam ölçüleri napalým. anca beraber kanca beraber. bu arada ben çadýr iþine el attým, sizin arabalara çadýr dizayn ediyorum bo zamanýmda. iþallah fýrsat olur da bide ona el atarýz. abi olmadý yarýn akþama da küçük bir (yemeksiz) sarý su (yanýnda sarý arpa suyu ile :) ) operasyonu yapýp selimide çaðýralým bir inceleyelim bakalým aleti ;)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Uður ÝNAN

þimdi konuþtum selimle girecek siteye sarýsu muhabbetine elbetteee OKEY FORZAOFFROAD07

dora

Sarýsuya OKEY forza offroad07....
Niva 1041-firefly-Atlantis

persumer

galiba uyum denen þey bu olsa gerek  ;)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Uður ÝNAN

Alıntı yapılan: dora -  Nisan 23, 2010, 09:37:29
Harýmyurt faaliyetine foto attým þimdide videolardan yükleyeceðim biraz geç oldu ama!....
[/quoteolsun kaptan yükle sen.büyük arþivi perçin yapýyor zaten.

niva07

Selam arkadaþlar.. Yarýnki programa beni yazmayýn arabada yað sorunum var servise gideceðim ki pazara hazýr edelim. nazar deðdi :)

niva07

arkadaþlar hepiniz güzel yorum ve dilekleriniz için teþekkürler. ortada bir eser var, eserin adý çýtýr, mimarý persümer :) kendisine çabasýndan ötürü hepinizin huzurunda teþekkür ediyorum, herkes usta olabilir ama herkes gönül verip bir iþi yapamaz bunu daha iyi anladýk.

Uður ÝNAN

ooo çýtýr geldii. selam kardeþim. önemli deðil gündüz gözüyle pazar test ederiz çýtýrý :)

persumer

canýmýz feda kardeþim... her zaman her yerde herþeye hazýrýz.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Uður ÝNAN

Alıntı yapılan: niva07 -  Nisan 23, 2010, 09:50:41
arkadaþlar hepiniz güzel yorum ve dilekleriniz için teþekkürler. ortada bir eser var, eserin adý çýtýr, mimarý persümer :) kendisine çabasýndan ötürü hepinizin huzurunda teþekkür ediyorum, herkes usta olabilir ama herkes gönül verip bir iþi yapamaz bunu daha iyi anladýk.

eminim ki perçin büyük bir keyifle yapmýþtýr. :)

niva07

bu arabanýn talipleri vardý, þimdi eminim ki talipleri artacaktýr.. çünkü böyle vahþi bir hava geldi kendisine :) kaslý bir yaratýk oldu.. sýradaki proje sað arkaya metal askeri yeþil renkte benzin bidonu asýlmasý, veya bir stand ile monte edilmesi.. akabinde telsiz.. daha sonra ise þnorkel :)

Uður ÝNAN

Alıntı yapılan: niva07 -  Nisan 23, 2010, 09:54:35
bu arabanýn talipleri vardý, þimdi eminim ki talipleri artacaktýr.. çünkü böyle vahþi bir hava geldi kendisine :) kaslý bir yaratýk oldu.. sýradaki proje sað arkaya metal askeri yeþil renkte benzin bidonu asýlmasý, veya bir stand ile monte edilmesi.. akabinde telsiz.. daha sonra ise þnorkel :)

yakýþýr kardeþimm

persumer

telsiz yeri hazýr. depo montajý yarým saat alýr þnorkele bir gün çalýþmak lazým. ama hepsi yapýlabilir þeyler sýkmayýn kendinizi.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Uður ÝNAN

dört teker dört çeker eþittir FORZA  OFFROAD07