offroad07 25 nisan rotasý.

Başlatan Uður ÝNAN, Nisan 21, 2010, 12:19:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Uður ÝNAN

arkadaþlar volkan rota tamam dedi. :)

persumer

þaka yapýyosun!! gerçektenmi? abi dora çalýþýyo o tarihte???
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Uður ÝNAN

yoo þaka yapmýyorum biraz önce tel konuþtuk birazdanda bana çay içmeye gelecek :)

persumer

hadi bakalým o zaman. bekliyoz güzel haberlerinizi.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

niva07

Ooo çok hýzlýsýnýz beyler ;) yukarýda sepeti ve sislerim olsa daha bi keyifli olur aslýnda gezi benim için :D

persumer

kardeþim sepet dediðin nedir yaw. merdivende lazýmmý?
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

niva07

evet merdiven de fonksiyonel ve hoþ olur :)

Uður ÝNAN

niva07

uður aðabey, bizim çýtýrý delip keseceðiz :D

Uður ÝNAN

persumer

arkadaþlar rotadan ne haber ses seda yokmu?
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

krosofrot

HÝÇDURMASAM

persumer

rota bende arkadaþlar. þu anda volkan ile beraber oturup bir rota belirledik, az sonra buradan detaylarý sizinle paylaþacaðým. volkan gelemiyor çalýþtýðý için ama bizim güzergahýmýzý belirledi baþkaným :) en büyük dora bizim dora öpüyoruz kardeþimizi :)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

persumer

arkadaþlar pazar sabahý saat 08.30 da marþa basmak üzere her zamanki gibi boðaçay opet te buluþuyoruz. isteyen daha erken de gelebilir :) (mesela murat abim) rotamýz hurmadan hisarçandýr ve altýnyaka, oradan kumlucalýlar mahallesinden araziye dalýyoruz ve baharýn tatlarýný ve sularýn serinliðini yaþayarak beycikten ana yola çýkmayý planlýyoruz. saatin durumuna ve halimize göre buradan sonraki planý beycikte belirleyip devam edeceðiz. þimdiden herkese mutlu bir pazar diliyorum PM lerinizi bekliyorum. FORZA OFFROAD07.......
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Uður ÝNAN

25 nisan pazar sabah 08.20 kocaoðlanýn marþýna basýyoruz ; :D aynen kardeþim FORZA OFFROAD07 ;)