Harumyurt,,karatufa,çimbeleni,tenceretýkýrdamaz,saklýkent offroad07

Başlatan dora, Nisan 11, 2010, 09:10:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Alıntı yapılan: niva07 -  Nisan 23, 2010, 10:04:34
arkadaþlar sarý su neresi, google earth koordinatý verebilir misiniz bir de eþli mi gidiliyo eþsiz mi ona göre izin alacam :)

Selim kemer yolu üzerinde döner gazino altýnda ,sahil güvenlik levhasýndan sola gir seni karþýlarýz.
Niva 1041-firefly-Atlantis

persumer

selim koordinatlarý bizi arayýp arkamýza takýlýnca öðrenirsin. çok yakýn liman civarý
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Uður ÝNAN

selim sen sahil güvenliðin orda bekle birisi gelip alýyor seni ;D ;D ;D benim öyle olduydu bu arada sakýn gitarsýz gelmeee :D :D :D

Uður ÝNAN

niva07

uður abi gitarýn telleri kopuk pazar gününe yetiþtirmeye çalýþýrým, cumartesiye yetiþmez ama :)

persumer

HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

dora

Alıntı yapılan: uður ÝNAN -  Nisan 23, 2010, 10:09:48
selim sen sahil güvenliðin orda bekle birisi gelip alýyor seni ;D ;D ;D benim öyle olduydu bu arada sakýn gitarsýz gelmeee :D :D :D

Anlayamadým abi ya gözden kaçan bir detay olduysa geçmiþe dönük affola.
Niva 1041-firefly-Atlantis

Uður ÝNAN

Uður ÝNAN

yaw kaptan ne affý  perçinle gelip siz beni aldýydýnýz ya onu diyorum

niva07

Bizim lastikler kumda gider mi diye sordum bugün murat abi karizma çaktý, batarsan çekmem diyor :( kim çekecek beni batarsam

Uður ÝNAN

bu arada arkadaþlar geçen pazar kaptana mrb demek için beyciðe çýkmýþtým benim çok eski arkdaþlarým volkanla ortak arkadaþýmýz çýktý  :) :) :)

Uður ÝNAN

Alıntı yapılan: niva07 -  Nisan 23, 2010, 10:17:57
Bizim lastikler kumda gider mi diye sordum bugün murat abi karizma çaktý, batarsan çekmem diyor :( kim çekecek beni batarsam

elbette kocaoðlan :) :) :)

niva07

ya bu arada bugün sýradýþý birþey oldu gaza geldim arabaya sepet mepet takýnca.. bir tane köprü var larada biliyor musunuz bu köprü son 1 yýldýr filan var, özgürlük bulvarýný güzeloba'ya baðlýyor.
köprüden düz devam edince yeni açýlan kipa ve yol bitiminden saða dönerseniz lara hastanesi istikametine çýkýyor.. hah iþte o köprüyü kesen bir yol var. Köprünün bulunduðu kot ile köprüye aþaðýdan bakan yol rakým olarak yaklaþýk 6-7 metre :) Yani köprüye çýkan yol yok aslýnda.. Sadece bir yamaç var ve parke döþemiþler.. Orada bir gaza geldim arabayý aþaðýdan köprüye doðru bir çýkarttým, direk kaldýrýmdayým.. Kaldýrýmdan da anayola inip devam edersin ama etrafta bisikletli birkaç kiþi ve seyir halinde otomobiller vardý, sanýrým durup izlediler bu deli ne yapýyor diye.. ne bilsinler ki acayip þekilde gaza gelmiþim týrmanacak yer arýyorum :D bir gün göstereyim birlikte geçelim, bizim buralar doðal offroad mekaný

persumer

selim sen orada batarsan eðer ben bir daha kuma arabamý sokmam. o kadar söyleyeyim.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

niva07

abi batmayýz da, ben kuma pek girmedim deneyimim yok öyle söyliym.