Harumyurt,,karatufa,çimbeleni,tenceretýkýrdamaz,saklýkent offroad07

Başlatan dora, Nisan 11, 2010, 09:10:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Yüksek rakýmda araçlarýn nefes almasý etkileniyor mu gençler?

persumer

hiçbir problem olmadý. aramýzda atmosferik dizel, turbo dizel, benzin ve ipg ile çalýþan araçlarýn hepsinden var ama çok þükür problem yaþanmadý.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

dora

Alıntı yapılan: persumer -  Nisan 12, 2010, 09:25:06
hiçbir problem olmadý. aramýzda atmosferik dizel, turbo dizel, benzin ve ipg ile çalýþan araçlarýn hepsinden var ama çok þükür problem yaþanmadý.

Evet hiç problem yaþamadýk rolantim etkilenmedi bile.Ayrýca arkadaþlar bizden sonra bölgeye kar yaðmýþ.
Niva 1041-firefly-Atlantis

niva07

Gezi bittikten sonra asfalt yolda 80 km/s ve üstü hýzlara çýktýðýmda, araçta aþýrý titreme oluþtu. Ama zamanla azalýyor gibi sanki.. Bunun sebepleri ne olabilir, balans durduk yere bozulur mu ? Veya þaft ile ilgili bir sýkýntý olabilir mi ?

persumer

selim tekerlek balans yapmýþ olabilir veya kampanalarýnýn içine çakýl kaçmýþ olabilir. geçen hafta benimde oldmuþtu kendiliðinden geçti. eðer geçmezse balansa götür. fena zorlamadýn neticede çýtýrý :)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

persumer

HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

niva07

bakayým eðer azalma olmazsa balansa götüreyim, azalýyor gibi gerçi..

Yevgeni

Alıntı yapılan: niva07 -  Nisan 12, 2010, 11:01:55
Gezi bittikten sonra asfalt yolda 80 km/s ve üstü hýzlara çýktýðýmda, araçta aþýrý titreme oluþtu. Ama zamanla azalýyor gibi sanki.. Bunun sebepleri ne olabilir, balans durduk yere bozulur mu ? Veya þaft ile ilgili bir sýkýntý olabilir mi ?

Arazi kutusu baðlantýlarýný bir kontrol ettir, gevþemiþ olabilir..

bekirnayýr

volkan gerçekten çok güzel bir gezi olmuş. aranızda olmak isterdim ama durumları biliryorsun. konuştuğumuzu gibi en kısa zamanda ki bir etkinlikte görüşmek üzere. tüm dostlara selamlar...

dora

Alıntı yapılan: bekirnayýr -  Nisan 14, 2010, 10:41:02
volkan gerçekten çok güzel bir gezi olmuþ. aranýzda olmak isterdim ama durumlarý biliryorsun. konuþtuðumuzu gibi en kýsa zamanda ki bir etkinlikte görüþmek üzere. tüm dostlara selamlar...

Biliyorsun her zaman yein hazýr...

persumer

vay güzel resimler varmýþ. kendi arabamý ben bile çekmemiþim :) görmek güzel oldu.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Uður ÝNAN

dora

Aynen kareler çok güzel.