Harumyurt,,karatufa,çimbeleni,tenceretýkýrdamaz,saklýkent offroad07

Başlatan dora, Nisan 11, 2010, 09:10:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Dostlar offroad07 ekibinin eþsiz faaliyetlerinden bir tanesini sizlerle paylaþýyoruz.Biz ekip olarak çok iyi iþ çýkardýk kardan sonra ilk bizim geçtiðimiz rotada beklemediðimiz süprizler bizi karþýladý ama sorun yok çünki biz ekip ruhu içerisinde hepsini  aþtýk.Ortalama 1500-2000 m. rakýmda seyrettik.Parkur çamur ve heyelan tarzýnda karþýladý bizi ama biz güle oynaya geçtik.Ýþte bu faaliyetten vizöre takýlanlar....

Videolar yolda gelecek bekleyin..
Niva 1041-firefly-Atlantis

persumer

dostum bu ne hýz.. ben yarýn ekleyeceðim elimdekileri, bu sefer seyrine doyum olmaz þeyler yaþandý. herþey sayende sana teþekkür ediyorum ailem adýna... sýradaki faaliyeti planlayalým :)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

dora

Alıntı yapılan: persumer -  Nisan 11, 2010, 09:18:10
dostum bu ne hýz.. ben yarýn ekleyeceðim elimdekileri, bu sefer seyrine doyum olmaz þeyler yaþandý. herþey sayende sana teþekkür ediyorum ailem adýna... sýradaki faaliyeti planlayalým :)

Önemli biliyorsun biz ekip ruhu içinde hareket eden bir grubuz yarýnda videolarý yükleyeceðim herþey bizimle güzel sevgiler....

Uður ÝNAN

evet dostlar çok keyifli bir gündü bizde hepinize teþekkür ediyoruz :)

Uður ÝNAN

persumer

aynen haberleþelim hepimiz birleþtirelim bu sefer arþivleri. iþin keyfi koca oðlanla geliyor ugur abi :) o endamlý gidiþi gözümüzün önünden gitmiyor. süpersin. black smoke bir lost'ta var bir de bizde :)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

colins

Güzel bir etkilik.Ekip ruhu pekiþtikçe gezilerin sýklýðý artýyor.

dora

Alıntı yapılan: colins -  Nisan 11, 2010, 09:37:12
Güzel bir etkilik.Ekip ruhu pekiþtikçe gezilerin sýklýðý artýyor.

Aynen doðru söylüyorsun.Hepimiz birimiz,birimiz hepimiz için...

Uður ÝNAN

perçin kardeþim haklýsýn kocaoðlan olmasa selimin hali nice olur :D :D :D

Uður ÝNAN

selim kardeþimin özel isteði üzerine bir dahaki sefer depoya bir litre parfüm koyacaðým :D :D :D selim her zaman benim arkamdan gelsin :D :D :D

persumer

walla uður abim selimin halini bilmem ama, benim saçlarýmýn arasýndan taþlaþmýþ çamurlar çýktý. :) artýk ne desem boþ :)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Uður ÝNAN

perçin kardeþim senin içinde kasaya bir günýsý  yaptýrýrým çiçek toplama molalarýnda alýverirsin bir duþ :D

persumer

HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Bigalý Mustafa

güzel bir gün geçirmiþsiniz.Ekip süper.Bu arada hep yek hep tek ben kaldým galiba buralarda.En yakýn zamanda Çanakkale ekibini kurmam lazým  :) Ýmrendim yaw. :) :)
Ormancý..  Bir tutkudur niva.....:)

krosofrot

HÝÇDURMASAM