Suzi ve Niva yollarda....

Başlatan dora, Ocak 24, 2010, 08:02:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Dostlar herzanki gibi kalk gidelimle düþtük 2 araç yollara aslýnda amacýmýz Altýnyaka köyünden kumlucalýlar mahallsi üzerinden yukarý oradan beycik ve olympostu.Fakat becik köyünün üstündeki üçoluk yaylasýnda buza ras geldik  yaklaþýk 3 km kadar buzda yol aldýk yolun sonuna geldik derken son 2 rampa bize yol vermedi.Bu arada saat gece 12 soðuk biryandan uluyan kurtlar bir yandan dönmeye karar verdik izden çýkmadan geriye döndük bir yayla evinde ateþ yakýp sucuk ekmek  yaptýk arkadaþlarýmýz geceye dönük gerekli ekipmanlarýný almadýklarý için Antalyaya geri döndüler. (çünki son durak olympos ve pansiyondu)bizde çadýr atmaya üþenince arabada yattýk.Sabah Altýnyaka Söðütcumasý üzerinden Antalyaya geri döndük.Faaliyetten kareler;

Kumluca sýnýrlarý içinde bulunan Alacadað 2336 m.

Ortadaki yumru Kýzlarsivrisi 3070 m.

Tahtalý daðý Nefes filmi bu daðda çekildi.

Niva 1041-firefly-Atlantis

Harun

güzel kareler dora eline saðlýk.

MOUNTAINBIKER

ladasi olan geziyor ;D
makinesi olan da cekiyor.... ;D
aferin..ama daha guzel fotolar beklerim senden dostum.... ???

dora

Taram kardeþ senin için sanatsal yönümü ortaya çýkracaðým.Keyfin nasýl bu arada?

diff-lock86

eðlenceli olmuþ,konvoyun sayýsýný arttýrmak isterdim  :)
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

ERCO

kardeþiim Dora harika bir hafta sonu daha paylaþým icin sagolasin
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

dora

Saðolasýn ERCO gönlümde yatan sizlerle birlikte olmak biliyorum olacak ama zamanýný bilmiyorum.

bymuammer

abi yine harika bir hafta sonu geçirmiþssin.
maaleesef bu hafta ben evde pineklemek zorunda kaldým.
ama sevindirici bir haber bu gece itibari ile kar yaðmaya baþladý.

binfu

yine güzel bi' gezi olmuþ.
bir dahaki sefere 2(en az) niva olmak dileðiyle...

dora

afacan-1

kýzlar sivrisi odaðýn arkasýnda. bu dað siyaret tepesi rakým 3030m.hersene týrmanýrým.sýmandýr yaylasýnýn üstü.ayrýca kuzeye bakan tarafýna 20 günlük cadýr kuruyorum.haziranýn sonunda misafirim olun.beklerim

dora

Alıntı yapılan: afacan-1 -  Mayıs 18, 2010, 11:05:43
kýzlar sivrisi odaðýn arkasýnda. bu dað siyaret tepesi rakým 3030m.hersene týrmanýrým.sýmandýr yaylasýnýn üstü.ayrýca kuzeye bakan tarafýna 20 günlük cadýr kuruyorum.haziranýn sonunda misafirim olun.beklerim

Dediðiniz yerleri bence harita üzerinde kontrol edin.3030m. dediðiniz yer yumrutepe oluklu yaylanýn  solunda kalýr ayrýca Kýzlarsivrisi ne çýkýp fotoðrafý çektiðim yere bakýn derim.Tam 18 yýldýr daðlardayým bunuda lütfen hesaba katýn ve öyle yorum yapýn.
Ayrýca sizi aramýzda görmek isteriz oluklu yayladan yumrutepe ye yol açýldý belki bilirsiniz.Oradan kýzlarsivrisine bakýp keyif yaparýz.....!! fotoda görünen sýrt kuzey rotasýnýn en uç noktasý yaz ve kýþ olmak üzere sayýsýz týrmanýþlarým var.

dora

Ayrýca Ziyaret 2832m.  3030 deðil.

persumer

ahmet abi bence volkaný dinlemelisin. sana bugün de söylemiþtim. ben bu adamýn üstüne tanýmam. þimdi 200 $ oynarým üzerine bilmeden :) sen bildiðin yerlere artýk bizi bir götür de nasiplenelim abi yaw.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

afacan-1

ferman padiþahýn daðlar bizimdir.ben cýukýnca misafirim olun.odaðlarý adým adým bilkirim .atalarýmýn mezarý bile var.ben o daðlarda 7 yaþýmdan beri varým.antalya konyaya baðlý iken köyümün adýna kesilmiþ tapu bile var.yaþ 50. ;D