Toroslarda kaybolmak

Başlatan dora, Eylül 02, 2009, 01:55:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Dostlar oðlumla birlikte yine bir geziye imza attýk.Ýki günlük bir turun ardýndan çok güzel dkikalarý peþimizde eve getirdik.Ortalam seyir rakým olarak 0 dan 2400 e kadar çýktý.Gece -2 derece yi gördük.Ertesi gün öðleden sonra yoðun yaðmur altýnda geriye döndük.Konum olarak Alakýr vadisinin etrafýnda gezindik.187km yol yaptýk.Alakýr ýn ucu kumluca ilçesine çýkar bol maden barýndýran bir coðrfya.Fakat neden yýllardýr iþletilmez anlamadým gitti.Arazide borax olduðuna dair bir bilgi almýþtým ama herhalde bürokratik engeller var gibime geliyor neyse fotolara bakalým umarým beðenirsiniz.

Niva ve Dora

Arka plandaki dað ziyaret daðý onun arkasýnda çok az görünen kýzlarsivrisi

Belmuar çevredeki en soðuk su diyebilirim.

Çardak vadinin baþlangýcý

Alakýr vadisi

Niva 1041-firefly-Atlantis

colins

Anlaþýlan bu hafta sonu yurdun birçok yerindeki nivacýlar bir þeyler yapmýþ.
Görseller çok hoþ ellerinize saðlýk.

Yevgeni

Alıntı yapılan: colins -  Eylül 02, 2009, 02:12:53
Anlaþýlan bu hafta sonu yurdun birçok yerindeki nivacýlar bir þeyler yapmýþ.

Ben de pedal bastým. Sýrt çantasý ve sýrt iliþkisinden nefis ter akabinde vücut direncinin çökmesi ve yataða çakýlmak þeklinde de bir ödülüm oldu. Niva'da en azýndan böyle dertler yok..

dora

Hemde ne ufuklar gece yýldýzlar bize þov yaptý oðlumun astronomi ye olan ilgisi kat kat arttý.Ayrýca tüketilmeyecek güzellikler konusunda haklýsýnýz yýllardýr giderim hep farklý bir mekan çýkar karþýma.

dora

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Eylül 02, 2009, 02:15:19
Ben de pedal bastým. Sýrt çantasý ve sýrt iliþkisinden nefis ter akabinde vücut direncinin çökmesi ve yataða çakýlmak þeklinde de bir ödülüm oldu. Niva'da en azýndan böyle dertler yok..

Aslýnda bende bisikletleri araca yükleyip daðda binmeyi düþünüyordum ama tembellik yaptým almadým bir dahaki sefere kesin alacaðým.

bymuammer

yine harika bi gezi olmuþ. Ýnsanýn oðluyla birlikte böyle geziler yapmasý çok daha güzeldir diye düþünüyorum. tebrikler...

ben bu hafta sonu tembellik yaptým. zaten bi kalktým saat 19:00 :) iftara 10 dk var :)

dora

Alıntı yapılan: bymuammer -  Eylül 02, 2009, 03:42:13
yine harika bi gezi olmuþ. Ýnsanýn oðluyla birlikte böyle geziler yapmasý çok daha güzeldir diye düþünüyorum. tebrikler...

ben bu hafta sonu tembellik yaptým. zaten bi kalktým saat 19:00 :) iftara 10 dk var :)

Çok haklýsýn dostum oðlum bu tür aktivitelere 8 aylýkken baþladý.Hiç sorun
yaþamadýk sadece dün gece kaldýðýmýz yaylada tilki vardý çoban köpekleri etrafýmýzda bolca havladýlar hýrlaþtýlar vs. biraz huzursuz oldu hepsi o.

Makrakanta

Her zamanki gibi Volkan beyin dört dörtlük paylaþýmlarý.Çok güzel.
Aldým bir Niva çýktým daðlara Mevlam kayýra 2006 M

dora

Alıntı yapılan: Makrakanta -  Eylül 02, 2009, 04:16:01
Her zamanki gibi Volkan beyin dört dörtlük paylaþýmlarý.Çok güzel.

Teþekkür ederim.Herzamanki gibi dileðim bir kezde olsa bu tarz aktiviteleri beraber yapmak biliyorum olacak sadece biraz sabýr...

NÝVACI

kUTLARIM baba oðul meselesi çok önemli.
Bu aktiviteleri bu yaþlarda yapabiliyorsun senin adýna seviniyorum.
Darasý çocuklarýmýzýn baþýna.
Foto kayýtlarý nefis.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

diff-lock86

Çok hoþ görüntüler.
Paylaþýmlarýn dewamýný bekliyoruz.
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

Harun

dora yine imrenilecek gezi yapmýþsýn ayaðýna saðlýk...
paylaþým için saðol.

dora

Saðolun dostlar koçumla yaptýðým her faaliyet bana daha çok keyif veriyor...

niva07

baba oðul niva üçlüsü harika olmuþ, güzel resimler ellerine saðlýk