Tekirova Beycikbükü

Başlatan dora, Ağustos 25, 2009, 10:33:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Dostlar  çok sevdiðim bir arkadaþýmla balýk tututalým dedik ve çýktýk yola kemer tekirova derken kendimizi sakin bir koyda bulduk.Sizlerle azda olsa paylaþmak istediðim 
birkaç kare var...

Aracýmýz

Akdeniz foklarýnýn yaþadýðý 3 adalar

Koyun genel görünüþü

Sahile indiðimizde Antalya offroad klübüne üye birkaç arkadaþla karþýlaþtýk

Çevreye duyarlý offroad kavramý yerleþmiþ gerçekten sevindim tüm çöplerini alýp götürdüler

Balýk tutmamýzý zorlaþtýran etkenlerrden biri

Niva 1041-firefly-Atlantis

Makrakanta

Paylaþým için teþekkürler Volkan bey.Resimde görülen sahilde bizim nivalar standart fabrika lastikleri ile batmadan turlayabilirmi?
Aldým bir Niva çýktým daðlara Mevlam kayýra 2006 M

dora

Ben ok144 ile çok rahat geziyordum ama orijinal lastiði bilemiyorum ayrýca sahildeki kum sert tabanda tatlýsu var dolayýsý ile batmýyor orj. lastikler de batmaz diye düþünüyorum.
Niva 1041-firefly-Atlantis

MOUNTAINBIKER

benýmde bu koyda coook buyuk anýlarým vaaar ;)býlen býlýyor..
bu arkadaslarý donusde sehýr ýcýnde DONERCILER CARSISININ YANINDAN gecerken gordum vee onlar ýcýn cook utandým cok fazla gurultu yaparak ortalýgý rahatsýz edecek sekýlde gectýler...off road da ok ama sehýrýcýnde býraz daha nazýk olmak gerek dýye dusunuyorum.

ben aracý ýlk aldýgýmda bu koyda kampa gelmýs ve aracla saplanmayý basarmýstým ama kuma degýl...sonrada paþa paþa kendý ýmkanýmla cýkmayýda bsaarmýstým.super ve el degmemýst tek bakýr yer.yakýnda burasýda ýsgal olacak.o nedenle sýmdýden gelýp gormenýzý tavsýye ederým.bu koydan ýlerý devam edersenýz maden koyuna oradan ulupýnar anayoluna ulasarak olýmposa gýdýyorsunuz.yaya olarak da olýmposa gecme ýmkaný var.
sonbaharda kýmseler olmaz ayrýca.
býr arkadasla goya gýdecektýk yalan oldu.gercý hanýmda ýstýyordu gene kýsmet olmadý... ::)