ANTALYA - NIVA!!

Başlatan leondede, Kasım 21, 2008, 02:15:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seko

ýþýk antalyalý oldun desene.
hayýrlý olsun gezicek çok yer vardýr orda.
saðlam nivacýlarda var þanslýsýn...

dora

niva07 sana yakýn laura civarýnda iþyerleri var...
Niva 1041-firefly-Atlantis

dora

Dostlar ben niva ile ok 144 lerle Niðde Demirkazýk Antalya 8 saat te aldým ortalama seyir hýzým 100 120 arasýydý.

niva07

alçaktan uçmuþun dostum

dora

dora

Anladým haklýsýn zaman biraz atmasyon gibi görünüyor ama deðil demirkazýk dað evine bir arkadaþýmýzýn cenazesini almaya gitmiþtik hayatýmda yaptýðým en kötü yolculuklardan biri idi.Sadece Konya ovasýnýn bitiminde bozkurt petrolde yakýt molasý vermiþtik hepsi o.Dönüþtede 11 saatte gece geldik cenazenin geri dönüþümü yavaþ olsun diye.

leondede

Yavuz; OK lara kulak alýstýysa problem degil, her yere rahat rahat gidilir..

Dogan Agbi; teþekkür ederim de benim fotolar seninkiler kadar çeþitli olmuyor..senin verdigin emek daha yoðun..hakkýný yemeyelim..bu arada Antalya da senin GPS e koyacagýn bolca rota olacaktýr....yamaçlarda son derece müsait bu arada  ;) bekleriz buraya :)

Serkan; teþekkürler

Niva07; teþekkürler. Niva da bende Antalya lý olduk denebilir..daha öncede Antalyada bulunuyordum ama egitim ve iþ hayatý nedeniyle uzun süren Istanbul da yaþamak zorunlulugunu en sonunda yenebildim...kýsmetse Antalya da hayata devam..aracý gördügünüz sokakta evim

Dora;tekrar teþekkürler

herkese selamlar
NÝVA - 96

niva07

Alıntı yapılan: dora -  Kasım 25, 2008, 08:24:16
Anladým haklýsýn zaman biraz atmasyon gibi görünüyor ama deðil demirkazýk dað evine bir arkadaþýmýzýn cenazesini almaya gitmiþtik hayatýmda yaptýðým en kötü yolculuklardan biri idi.Sadece Konya ovasýnýn bitiminde bozkurt petrolde yakýt molasý vermiþtik hepsi o.Dönüþtede 11 saatte gece geldik cenazenin geri dönüþümü yavaþ olsun diye.

dostum yanlýþ anlamýþsýn, atmasyon demek istemedim.. güzel sürat yapmýþsýn demek istedim.. pilotlar yüksekten uçar biz alçaktan demek istedim

dora

MOUNTAINBIKER

EEEE VATANDAS
HOSGELMISSIN.
YOLDA BIRI EL KALDIRIP CEVIRIRSE SAKIN SASIRMA....BEN OLABILIRIM.
LADALI YADA YAYA..
OYLE SAGA SOLA GIDECEGINDE HABERIM OLURSA BOSSAM GIDERIZ.YADAAAA
SOYLE DE OLUR BEN BOS OLDUGUMDA ARARIM TAKILIRSIN.
YANLIZ PEK CEKILMIYOR.
EXTREM VE KUYTU SAPA OFFFF ROAD YOL ARARSAN BAKARIZ CARESINE.
ILLAKI EL DEGMEMIS BIR YERE GOTUREBILIRIM.
BISIKLETLE ON ARASTIRMA YAPARAK TAKILIRIM BAZEN.FOTOLAR GUZEL VE O YERLER HEP BILDIK TANIDIK.ARTIK MAHALLEDEN ;D
GORUSURUZ.

HA BU ARADA ARABAMI KURTARMAYA GAYRET EDECEGIM.ILGI VE CEVABI ICINDE AYRICA TESEKKUR.
MOUNTAINBIKER.

NOT.OYLE SAGDA SOLDA KALACAK OLURSAN AKUT FELAN GELMEZ.BANA ALO DE BEN BOSSAM YETISIRIM IMDADA,
AKUT GIBI ADAMIMDIR TEK BASIMA.. ;D
BAZI ARKADASLAR IYI BILIRLER...

leondede

@mountainbiker: kusra bakma - geç yanýt vermiþ oldum..henüz gördüm yazýný..gezeriz elbet...ilgine alakana teþekkürler..

Antalyalý NivaTR ciler olarak ortak bir bulusma  - gezi  - foto vsr yapsak fena olmaz...mangalda sucuk & köfte vsr... ::)

esenlikler
NÝVA - 96

MOUNTAINBIKER

selam
bende simdi cevabini gordum sevindim.arabistandayim su an ama donunce mutlaka goruselim.ben durumumu duzelttim.bundan sonra yanima bir arkadas lazim hadi gidelim deyince.
dora ile yaptiginiz gezi ve fotolarini tuttum hatta kiskandim.mutlaka bi yerlere gideriz seninle.ben biraz extrem takiliyorum bazen.su sira fotraf makinem de yok bunlari bi tamamladikmi,sen bak ondan sonra.
hur67@hotmail.com dan da yazabilirsin.
selimde gelmek istiyordu...3 araba tamam dir.dora sen selim bi de ben..ohhoo
hade bakalim.
gorusuruz.

leondede

Mountainbiker ve Antalya lý arkadaslar, kusura bakmayýn..forumlara pek bakamýyorum bu aralar...yazýlanlarý çok geç okuyorum..sizlere bol gezmeler...iþlerden vakit bulursam Niva ya da gereken ilgiyi aktarýcam ancak bu aralar kendisi dinleniyor ::)
NÝVA - 96