ANTALYA - NIVA!!

Başlatan leondede, Kasım 21, 2008, 02:15:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

leondede

Antalyalý arkadaþlar!!

Istanbul dan gelmiþ bir Nivaya 23 Kasým pazar günü Antalya civarýnda oryantasyon gezisi planlamaktayým.

Güzergah öneriniz ne olur? Getirin Nivanýzý tanýþsýnlar / tanýþalým / yol yapalým..

uzun yýllar sonra Antalya ya geri döndüm, þehri çok deðiþmiþ buldum...

doðanýnda bu deðiþimden nasibini almadýgýný umarak  ??? yüksek yerlere dogru yol yapasým var...ilgilenenlere duyurmak isterim...

ISIK

NÝVA - 96

Yevgeni

Antalya tayfasý geniþliyor.

Volkan bu duyuruya tepkisiz kalmaz..

leondede

güzel bir gün oldu..nacizane birkaç foto:

Geyikbayýrý Köyü: bir zamanlar yaban geyiklerinin gezindigi doðada þimdi Antalya lýlar bað evi yaptýrýp yaz sýcagýndan kaçýyorlar

Aþagýda Antalya:

yayla yolu ( Feslikan yaylasý )

saygýlar

ISIK

NÝVA - 96

Yevgeni

EN1560 açýlýþý yapmýþ Antalya'da..

ERCO

harika kareler paylaþým icin saðolasýn
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

leondede

Yevgeni, Erco..Toroslara bir seyahat planý çýkarýlsa fena olmaz...Akdeniz bölgesinde daha muazzam pek çok nokta oldugu malumunuz.....baharda Kaz Daglarýna rakip çýkacak alternatif rotalar var...

esenlikler

NÝVA - 96

dora

Leondede ben bu mesajý niye görmedim diye kahrediyorum kendime ben senin takip ettiðin rotanýn sonundaydým geceden gitmiþtim yaa olmuyo yaa eðer Antalya da isen tel,adres ver görüþelim tanýþalým.Benim numaram 0 535 828 80 58 konyaaltýnda ikamet ediyorum.
Niva 1041-firefly-Atlantis

dora

Yevgeni haklýsýn tepkisiz kalmazdým ama haberim olmadý iþte malum yaðmur düþtü, düþtük yollara macera peþine ....

dora

Ve ayrýca leondede nin dediði üzere toroslara faaliyet yapýn sadece! gerisini bana býrakýn gelin yeter dostlar.

leondede

@Dora:

teþekkürler, telefon açtýn - tanýþmýþ olduk....demek yayladan yukarý sis icince 20 km daha devam etseymiþim karþýlaþabilirdik - yada ben kaybolur AKUT a iþ çýkarýrdým  8)

neyse ilerleyen haftalarda organize olur arkadaþlarýn aklýna Antalya yý düþürecek fotolarý burda sergileriz..kim bilir Kaz Daðlarýndan aþaðý devam eder buralara kadar gelmek isteyebilirler  ;)
NÝVA - 96

Yevgeni

Iþýk, Niva ile Ýstanbul-Antalya kaç saatte gittin?

leondede

izmit körfez -yalova- bursa - kütahya - afyon üzerinden geldim...yaklasýk 11 saat sürdü ancak buna yolda verdigim 3 yakýt - 1 adet Ýnegöl köfte molasýnýda dahil etmeliyim..sonucta 100 - 110 km ortalama ile 9 saatde gelinecek bir yol.. 1 yakýt - 1 yemek molasý ile 9 - 9,5 saat de burdasýnýz...

Yavuz, sanýrým ön araþtýrmalara giristin..hadi hayýrlýsý  8)
NÝVA - 96

Yevgeni

Yaptýðým en uzun yol (Niva ile) Ýstanbul-Edremit-Çanakkale-Ýstanbul þeklinde.

OK144'lerle Antalya ne olur hesabýndayým..

dogan54

Iþýk,
senin fotoðraflarýna hastayým..eline saðlýk.
Oralara gittin bizi unuttun..
Ýhþallah bir gün bizde geliriz Antalya'ya,
hem gezer hem görüþürüz.

4x4 baska,
NiVA baska..

niva07

34 EN 1560 plakalý aracý öncelikle bir kaç ay önce sahibinden.com sitesinde satýlýk olarak görmüþtüm ve çok hoþuma gitmiþti. Daha sonra Antalya þirinyalýda Yapý Kredi bankasýnýn arka sokaðýndan geçerken gördüm ve þaþýrdým. Ýkamet Antalya mý Ýstanbul mu tam anlayamadým ama aracý çok beðeniyorum, selamlar..