2011 ÝSOFF- Ýstanbul Off-Road Kupasý 3. Yarýþ duyurusu

Başlatan yusuf, Kasım 11, 2011, 03:35:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yusuf

Bu rotayý izleyerek lopeze girmeye çalýþtýk.

Bu arada telsizden ekrem ustamýz " abi bu arabada bir tane küçük topuz var o ne iþe yarýyor, hiç kullanmýyorum" demesine kalmadan pajerosu lang diye oturuverdi.

EU düþtü dilimize. TOPUZ espirisi buradan geliyor.

Bu da videosu

faruk kurtuldu

Alıntı yapılan: k. yusuf -  Kasım 16, 2011, 11:45:54
;D süperdi valla tüm ekibe teþekkürler kaçýrdýn Faruk  Abi kaçýrdýn :P gölü geçmeden önce sol önden acayip bir ses gelmeye baþladý. dedim ortadan ikiye ayrýlacak bu araba ama viraj demir uç lastiðim düþmüþ :) 124 ünki daha kaliteli ve çerçeveli taktým kurtuldum. kaldýrdým lifte beyoff a hazýrlýk yapýyorum þimdi :) Yusuf Abi kamp yapcaz mý bu hafta yoksa pazar mý gidecez ?

Ekrem Abinin de geleceðini düþünüp  patlak pajerosuna stand yapan esenler belediyesine teþekkür ediyoruz  ;D

YUSUF ÝNÞALLAH BEYOFF TA ACISINI ÇIKARTIRIZ.

yusuf

Bu Hakan'nýn yeni oyuncaðý. Bu gezide bizim kurtarýcýmýz oldu.

Çok iyi toparlamýþ arabayý. Çok beðendim. Allah nazardan saklasýn

yusuf

Gezinin son etabýnda bir dere yataðý bulup içine girdik. Hepimiz battýk.

Yer göktürk göletinin kuyruðu.

yusuf

Bu Rýdvan abiyi girdiði yerden ancak 3 vinç çýkarabildi.

yusuf

Ýþte biz böyleyiz. Zorlukta bile güleriz

Hatta hayatýnda ilk kez offroad'a katýlan arkadaþlarýmýz bile (Serdar abi) anýnda uyum saðlayýp komut vermeye bile baþladý bile.

yusuf

Hatta, parmaðýný gösterip çerokiye "sen beni çekemessin kabul etmiyorum" diyen (adýný vermeyeyim) arkadaþlarýmýz olsa bile. (gerçi aynadan kim olduðu görülüyor)

Hayat bizim için arazide çok keyifli geçiyor

Ekrem Usta

Alıntı yapılan: yusuf -  Kasım 16, 2011, 09:02:23
Hatta, parmaðýný gösterip çerokiye "sen beni çekemessin kabul etmiyorum" diyen (adýný vermeyeyim) arkadaþlarýmýz olsa bile. (gerçi aynadan kim olduðu görülüyor)

Hayat bizim için arazide çok keyifli geçiyor

benim için  çok eglenceli idi herkeze tþkler yusuf abii sanada iyi malzeme cýktý sayemde ;)

hakanbusa

Alıntı yapılan: yusuf -  Kasım 16, 2011, 08:39:38
Ýþte biz böyleyiz. Zorlukta bile güleriz

Hatta hayatýnda ilk kez offroad'a katýlan arkadaþlarýmýz bile (Serdar abi) anýnda uyum saðlayýp komut vermeye bile baþladý bile.

Kazýklar fenaymýþ be. Ben bunlarý görmemiþim. Ekrem Ustanýn küçük topuzundan bile büyükmüþ. :)

BAHADIR

Alıntı yapılan: yusuf -  Kasım 16, 2011, 04:53:09
Bu Hakan'nýn yeni oyuncaðý. Bu gezide bizim kurtarýcýmýz oldu.

Çok iyi toparlamýþ arabayý. Çok beðendim. Allah nazardan saklasýn

Yeri burasý deðil ama, Hacý Abi, dalkýranlarý biraz incelemiþtim ama malzeme almaya gidince kafam karýþtý. Özelden malzeme listesi atar mýsýn?

yusuf

Alıntı yapılan: BAHADIR -  Kasım 17, 2011, 09:57:41
Yeri burasý deðil ama, Hacý Abi, dalkýranlarý biraz incelemiþtim ama malzeme almaya gidince kafam karýþtý. Özelden malzeme listesi atar mýsýn?

Bizim araçlarda dalkýraný takýnca kaputu açamýyorsun

k. yusuf

BAHADIR

Alt kancalarý tampona baðlamayý düþünüyorum. Kaputu açmak sýkýntýlý olur, kabul ama kaputa doðrudan baðlamayýnca kaput ayarýnda sýkýntý olmaz diye düþünüyorum. Yani dalkýranlarýn alt ucu tampona baðlanacak,kaputun ön ucundan geçip üst uçlarýda tavan sepetine takýlacak. Ne dersiniz?

k. yusuf