EVREN PAÞA MUTASYONU

Başlatan okayarslan, Nisan 04, 2011, 10:55:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

okayarslan

tabiki resimleri gönderecem birde kýsa bir videosu var viteslerin olduðu bölümlerde deðiþik bir uygulamayla deðiþtirildi

okayarslan

en nihayetinde çalýþmalar bitti sayýlýr  iç dizayn tamamlandý
yapýlan uygulamalar
1.koltuklar deðiþtirildi audi a3 koltuk takýmlarý takýldý arka koltuklar dahil 600tl
2.müzik sistemi kuruldu bu uygulamaya navigasyon tablet pc 8 hoporlör bir anfi teyp invektör led aydýnlatmalar saf bas olmak özere 1780tl
3.dýþ aksesuarlar þimdilik tamam gibi dodikler yükseltme kidi port bagaj koruyucu bantlar dahil yan çýtalar iç kapý içi çýtalar kaput filesi ön konsol ve iki adet mercedes unibok delici sis farlarý dahil olmak üzere 620tl
4.motor aksamýnda geçenlerde conta yaktým silindir kapaðý siboblar contalar saplamalar ve vidalarýna varana kadar deðiþti birde pistonlarda birþey olmadýðýný söyledi ustam yatak falan sardýrmamýþ olsun dedik kompile deðiþtirelim dedim açmýþken yani kople yenilendi radyatör ve fanlar dahil olmak üzere 1270tl
5.tanpondan takma 2 adet takým çantasý bulunmakta ve son olarak ta60 petlas çavuþ desenli ön lastik alýndý 5 adet 875tl
not : araba 4 gündür gözümümn önünde parkta yatýyor gaz dolduracak para kalmadý hadi hayýrlýsý buda geçer :)

Harun

merak ettim son halini,resim paylaþacaksýnýz deðil mi?
evren paþa 2011 i bi görelim :)

okayarslan

vallaha resim gönderemiyorum bir türlü olmuyor yevmeni duyarsa sesimizi ona gmnderecem o yayýnlasýn :)

_S_R_

yapýlan uygulamalardan sonraki haline ben de çok merak ettim özellikle torpido kýsmýný

sonata007dr

resimler nerde merak ettik son halini?

rasta

paþayý ergenekondan aldýlar galiba ;D
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

edirneli

mutasyon yarýda kaldý galiba. :)
86 model ihtiyar delikanlý

NivaTANK

Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK