EVREN PAÞA MUTASYONU

Başlatan okayarslan, Nisan 04, 2011, 10:55:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

okayarslan

herkese öncelikle selam uzun zamandýr araþtýrdýðým sýký bir takip içerisinde olduðum nivamý buldum araç 90 model 98 trafik çýkýþlý ve araç 5 yýl kapalý garajda yatmýþ sadece reng solmasýndan dolayý komple boyalý bir gýram çürük yok motor daha ilk günkü gibi saat gibi çalýþýyor off road için kullanýlmamýþ üzerinde ki lastikler arazi lastiði ben deðiþtirdim þu an üzerinde225.70.16 asfalt lastiði var döþemeler iç konsol sýfýr ayarýnda orjinal siyah camlar var buda hoþuma gitti sadece makyajý yok izmirden aldým geldim ilk baþta korkmuþtum yaklaþýk 300 kg yük doldurdum arka koltuklarý yatýrýp iki kiþide biz desek 100 kg 500  gibi bir kg geldi yaklaþýk 750 km yol yaptým araçla sadece 3 depo gaz yaktý 50 liralýk 3 defa depoyu doldurdum il aksaraya kadar kapýma kadar geldi hala depoda gaz var yolda ise yaklaþýk 100km altýna nadir düþürdüm eyvallah etmedi vallaha maþallah diye diye bitirdim yolu bu arada araç sahibi kenan evren marmaristeki villasýnda garajýnda yatan araç adýnýda evren paþa koydum :)

Harun

aracýnýz hayýrlý olsun,güle güle kullanýn
gerçekten araç sahibi Kenan Evren miymiþ? :o

okayarslan

evet aslýnda bu aracý çok istiyen olmuþ ama  bana nasip oldu izmirde herkez hemen hemen almak istemiþ bu aracý ordakiler iyi biliyor

Harun

aracýnýza ait birkaç görsel paylaþýrsanýz,evren paþayý tanýmýþ oluruz... :D

jckal

mrk ettim aracý .ne kadara aldýn hocam ayýptýr sormasý
alýcam nivamý vurucam daglara vurucam daglara

ERCO

tekrar hayýrlý olsun ankaralý arkadaþým güle güle kullan
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

okayarslan

öncelikle herkese teþekkür ederim araç resimlerini buraya yükleyemiyorum sürekli sorunla karþýlaþýyorum ama ercan ustam aracý biliyor kendiside görmüþtür bu yaz sýrf modifiye için yanýna geleceðim ercan usta tabiki bir tepsi baklavayla :)

okayarslan

sağolasın ustam  :D 7.400tl geldi bana bir gıram masraf yapmadım 100 tl gaz masrafım var şimdilik

jckal

alýcam nivamý vurucam daglara vurucam daglara

okayarslan

amin inþallah ama bugün ufak bir nazar deydi orta vites elimde kaldý baðlantý yerinden kýrýldý sorun çýkarýrmý bilmiyorum bilgisi olan varsa lütfen söylesin  ???

Harun

Alıntı yapılan: okayarslan -  Nisan 11, 2011, 09:12:14
amin inþallah ama bugün ufak bir nazar deydi orta vites elimde kaldý baðlantý yerinden kýrýldý sorun çýkarýrmý bilmiyorum bilgisi olan varsa lütfen söylesin  ???

geçmiþ olsun,
orta vites derken ortadaki en küçük vites mi kasttetiðin?

okayarslan

evet baðlantý yerleri aliminyum dediler pekte saðlýklý deðilmiþ

Harun

Alıntı yapılan: okayarslan -  Nisan 11, 2011, 09:55:06
evet baðlantý yerleri aliminyum dediler pekte saðlýklý deðilmiþ

kilitte takýlý kalmadýysa þimdilik sorun olmaz ;D
yine de tamir veya yenileme yoluna git bence.

Harun

bu arada þu evren paþanýn resimlerini bekliyoruz bilesin... :D

Yevgeni

Alıntı yapılan: Harun -  Nisan 11, 2011, 10:27:23
bu arada þu evren paþanýn resimlerini bekliyoruz bilesin... :D

O fotolar bende, birazdan yükleyeceðim..