Karakaçan geliyor.

Başlatan impeesa, Ekim 17, 2010, 03:58:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

niva07

veya tamponlarý siyah yapmak mecburiyse, krom basamaklarla araç hareketlendirilebilir :D

impeesa

Alıntı yapılan: ERCO -  Ekim 19, 2010, 12:11:58
jantlarý siyah hapmasaydýn sanký daha iyi olacakmýþ gibime geldi cok kapanmýþ arac  sadece fikrimi soyledim cok özur diliyerek ;D

Estaðfrullah Ercan Ustam ne iyi ettinde fikir verdin. Offset jantlarý kýrmýzý yaparýz ;)
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Alıntı yapılan: niva07 -  Ekim 19, 2010, 12:21:27
veya tamponlarý siyah yapmak mecburiyse, krom basamaklarla araç hareketlendirilebilir :D
basamak iþini ve parlak meteryalleri çok fazla sevmiyorum. Basamak yükseltmeye çalýþtýðýmýz aracý yere yakýnlaþtýrýyor. Ama diðer renk alternatiflerine her zaman açýðým, ayrýca teþekkür ederim :)
"Nivan varsa yolun var!"

niva07

Bir satýlýk ilanýndaki aracýn stili hoþuma gitti, belki fikri açýdan yardýmý olabilir : http://bit.ly/adA0Dz

--

---

impeesa

Alıntı yapılan: niva07 -  Ekim 19, 2010, 10:13:59
Bir satýlýk ilanýndaki aracýn stili hoþuma gitti, belki fikri açýdan yardýmý olabilir

evet bu aracý görmüþtüm 10500 lira istiyorlardý yanýlmýyorsam, mat siyah gerçekten güzel duruyor, hedeflerim arasýna aldým lakin zamaný var. Þu izolasyon ve þanzýman kulaðý güçlendirme iþini halletmek þimdiki tek gayem, hayýrlýsý ile bir binebilseydim þu sýpaya :) kýþý ok larla geçirip, bahar döneminde de mat siyah boya ve lastik deðiþimine gideceðim. federal mt mi silverstone mt mi kararsýz kaldým.
"Nivan varsa yolun var!"

niva07

Alıntı yapılan: impeesa -  Ekim 19, 2010, 09:39:07
federal mt mi silverstone mt mi kararsýz kaldým.

bence OK144.. :)

impeesa

Alıntı yapılan: niva07 -  Ekim 19, 2010, 10:20:34
bence OK144.. :)

:) bencede þüphe götürmüyor ama þöyle haþin bir lastikte lazým hani :) hem görsellik hem stabillik açýsýndan. Çamur performansýda önemli tabiki.
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Karakaçaný soyduk, kirini, pasýný, çamurunu ortaya çýkardýk.
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

taban komple çürümüþ :(
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Tüp alttaydý, bagaja gömmeyi düþündüm. Tüp için havuz yapýldý.
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

"Nivan varsa yolun var!"

niva07

çalýþma güzel gidiyor, resimle anlatým da harika.. bu arada karakaçan adý çok güldürüyor beni, sempatik. :)

impeesa

:) teþekkür ederim, çalýþma iyi ama yorucu gerçektende, tahminimden de uzun sürecek sanýrým :( evet Keçi diyeceðime nedense ilk önce Karakaçan dedim, öylede kaldý. Bittiðinde stickeride þimdiden hazýr :) onuda paylaþayým þimdiden.
"Nivan varsa yolun var!"

niva07

sticker'ý da güzelmiþ, adýna yaraþýr.. :)

impeesa

Tüm gün sanayideydim :( Dünkü tüp yuvasý tamamlandý.
"Nivan varsa yolun var!"