1997 Vitara JLX 3K Modifiye

Başlatan reis28, Kasım 01, 2009, 12:07:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

reis28

arkadaþlar yeni hazýrlayýp piyasa cýkardýgým 1997 japon versiyon Vitara JLX^3K aracýn detaylarýný ve resimlerini burda sislerlede paylaþmak istedim

tüm ekipmanlar kendi imalatýmdýr. Aracýn þu anki en yüksek noktasý 2.27M dir camurluk kenarý 99Cm lastikler 31/10,50/15 falken dir  arkada yüzde yüz kilit mevcuttur  aracta kupa yükseltme,yükseltme kiti amartisör kulanýlmýþtýr iç döþeme halýlarý sökülüp taban para pvc malzemeyle kaplandý taban kýsýmlarý seyyar yapýldý arac içine su girme durumunda rahatlýkla sökülüp yýkana bilecek þekle getirildi  tavan sepetinin ön tarafýna dört adet hella comet 450 araka tarafada bir tane comet 450 baglandý sepetin bir tarafýnda hijek kiriko için taþýma aparatý yapýldý bir tarafa kürek monte edildi ön araka celik tanponla degiþtirildi ve araca 8000lb lik vinc monte edildi aracýn bir kac görselini rkli yorum

DURSUN USTA 05364629668

colins

Benim bu aracý çýplak gözle görme þansým oldum.Gerçekten mükemmel ellerine saðlýk usta.

seko

Mükemmel olmuþ koca reis.Eline saðlýk.

feyzullah

reis  hocam harika olmuþ yüreðine saðlýk iyi günlerde kullamanýzý dilerim

kocaali

bu aracýn satýlýk olduðunu hatýrlýyorum sahibinden.com'dan, yanlardaki stickerlar o zaman da ilginç gelmiþti. ama araç þu anda bambaþka bir hale gelmiþ, muhteþem, ellerine saðlýk ustam..
No mud, no fun...

Yevgeni

Yapým aþamalarýndan fotograf var mý usta?

kemanvirtiyozu

ustam eline saðlýk güle güle kullan
Baþýmýn üstünde yeriniz var...
05395938359

reis28

tþkler arkadaþlar arac Tarsuzlu DR.Burak arkadaþýmýz için tarafýmdan hazýrlanmýþtýr Yavuz yapým detaylarýda var onlarýda ekliycem
DURSUN USTA 05364629668

NÝVACI

güie güle kullansýn.
Seninde ellerine saðlýk Reis.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

NÝVA69

Dursun usta çok genel bir soru olacak ama Niva ve Vitara'yý  karþýlaþtýrýrsan ne dersin? özellikle parça-arýza ustalýk durumu ve arazi kabiliyeti olarak... tþk...

Bu arada araç çok güzel olmuþ... özellikle tampon ve lastikler...
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

reis28

Alıntı yapılan: NÝVA69 -  Kasım 01, 2009, 03:00:58
Dursun usta çok genel bir soru olacak ama Niva ve Vitara'yý  karþýlaþtýrýrsan ne dersin? özellikle parça-arýza ustalýk durumu ve arazi kabiliyeti olarak... tþk...

Bu arada araç çok güzel olmuþ... özellikle tampon ve lastikler...

tþklr vitara daha konforlu ve yumþak kulanýma sahip kýlimasý var asfaltta iki ceker kulanýldýgý için ekonomik parcalarý cok pahalý ve bol degil arac yeniyken kolay kolay arýza yapmýyor fakat eskisini toparlamak mümkün degil misal bir aksýnýn fiyatý bin tl gibi cýkmasý arazide kýsa þasesi oldukca baþarýlý engel aþmakta fakat kaygan zeminde sürekli sürüþte aracýn merkezi difi olmadýgýndan kontrolü zor ve istikrarsýz. Nivayý türkiyenin her yerinde parca sorunu olamdan kulana bilirsiniz arazide toprak camurlu ve kaygan zeminde daha güvenli sürüþ saglar ve daha baþarýlýdýr engeller aþýlýrken nivada cok fazla kasmazsýnýz kýrýlýrmý diye düþünmezsiniz vitarada bir yeri kýrýlýrsa ben ne yaparým diye düþünürsünüz

DURSUN USTA 05364629668

tembelreis

ustam ellerinize saðlýk muhteþem olmuþ.Allah sahibine baðýþlasýn kazasýz belasýz iyi günlerde kullanýlmasýný dileriz.
ulaþýr menzil-i maksuda aheste giden

sesa_ci

benimde yakýndan görme sansým olmustu necatiyi almaya gittigimizde resimlerden cok daha güzel duruyor detaylar resýmlerde bellý belýrsýz gozukmus. ellerine saglýk dursun abim
OFF-ROAD BÝR YAÞAM  BÝÇÝMÝDÝR...

MOZ

Valla KocaReis ellerine saglik.
Ben de bugun Niva fotograflari ararken, sans eseri senin photobucket galerindeki PAS resimlerine bakarken gordum VITARA yý.
Allah Allah dedim, Reis böyle bir arabanýn fotoðraflarýný niye daha önce paylaþmamýþ diye düþündüm içimden :))
Demek ki, tam benim bunlarý düþündüðüm sýralarda, sen de bunlarý internete yüklemiþ, mesajýný yazýyordun.

Arabanýn yapým aþamalarýyla ilgili de fotoðraflar vardý orada sanki?
Yanlýþ hatýrlamýyorsam,
Cunkü 390 tane falan fotografa baktim :)

Gerçekten, el emeði göz nuru olmuþ.
Ellerine saðlýk.

Sahibi olan Doktor arkadaþýmýza da þimdiden hayýrlý olsun diyorum. Bol keyifli sürüþler...
MOZ side OFF the ROAD...

reis28

teþekkürler aracýn yapým aþamalarý ile ilgili resimler de var pohotobuckette  vakit bulupta sayfalara yükliyemedim resimlerin tamamýný
DURSUN USTA 05364629668