NIVA PORT BAGAJ

Başlatan rima61, Ekim 21, 2012, 12:39:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cenker

beraber kampa gittigim arkadasýmýn nivasýna thule marka sepet ve ayak takmýstýk. ben 360 kg tekamül eden yüklerin üstüne 100 kg bünyemle cýkýp sorunsuzca seyahat (kýsa mesafe orman içi) ettigimi hatýrlýyorum.  :)

thulenin baglantý parcalarý oldukca güzel tasarlanmýs.

tavsiyem baglantý ayaklarýný tasarýmýný kopyalamanýz.

bahsi gecen ürün

http://www.van-racks.co.uk/scripts/rbvehsel4_tab.php/car-specific-accessories/thule_guttered_14cm_feet_4_no_951/Qx@w,6M4gNax5vN1Yv0vegd3uHlGc2Gv2eP8Mb3Tz5rm.cBz3M005d%7DZy1ba3rT#myGallery-picture%284%29

birde bu ayaklar artý thule experinece 828 kodlu sepetin niva için harika bir tavan tasýyýcý sistemi oldugunu belirtmeden gecemeyecegim. arkadasým devamlý 200-250  kg tekamül eden odunlarý senelerdir tasýyor en ufak gevseme ile karsýlasmadý.

divers do it deeper

savgat

Merhaba herkese, bende port bagaj yaptirmak yada almak istiyorum fakat bir turlu bulamadim, kendim yapma imkanim maalesef yok, yaptirmak icin de bilmyen birine tarif etmek anlatmak yaptirmak cok zor oluyor ispartada pek imkan yok yani. Thule cok guzel gercekten ama iraz tuzlu gldi. Ona benzer bisey yaptirmak yada ona yakin bir sey nerden satin alabilirim, yada bu isi yapan arkadaslar varsa valla nivasi olan bir arkadasin elinden cikan bir seyi almakisterim.  Thule gercekten cok guzelmis ama...